WIELKA GALA „JESTEŚMY RAZEM”

KONCERT PEŁEN EMOCJI I EMPATII Zarejestruj swój udział! 16.10.2017 r. TORWAR WARSZAWA

Lista Partnerów Fundacji

 

Polski Związek Niewidomych

 

  1. Okręg Kujawsko-Pomorski Polskiego Związku Niewidomych
  2. Okręg Łódzki Polskiego Związku Niewidomych
  3. Okręg Opolski Polskiego Związku Niewidomych
  4. Okręg Podlaski Polskiego Związku Niewidomych
  5. Okręg Pomorski Polskiego Związku Niewidomych
  6. Okręg Śląski Polskiego Związku Niewidomych
  7. Okręg Świętokrzyski Polskiego Związku Niewidomych
  8. Okręg Tarnobrzeski Polskiego Związku Niewidomych
  9. Delegatura Okręgu Polskiego Związku Niewidomych w Bielsku-Białej
  10. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Białymstoku
  11. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Bochni
  12. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Bolesławcu
  13. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Brodnicy
  14. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Brzozowie
  15. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Bydgoszczy
  16. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Bytomiu
  17. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Bytowie
  18. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Chełmnie
  19. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Chojnicach
  20. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Człuchowie
  21. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Dębicy
  22. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Działdowie
  23. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Dzierżoniowie
  24. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Elblągu
  25. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Gdańsku
  26. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Gdyni
  27. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Gliwicach
  28. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Grudziądzu
  29. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Hrubieszowie
  30. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Jarosławiu
  31. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Jastrzębiu Zdroju
  32. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Jaśle
  33. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Jaworznie
  34. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Jeleniej Górze
  35. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Kartuzach
  36. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Katowicach
  37. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Kluczborku
  38. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Kostrzynie Nad Odrą
  39. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Krośnie
  40. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Legnicy
  41. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Leżajsku
  42. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Lidzbarku Warmińskim
  43. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Lubaniu
  44. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Lublińcu
  45. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Łańcucie
  46. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Malborku
  47. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Mikołowie
  48. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Mrągowie
  49. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Nidzicy
  50. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Nowej Rudzie
  51. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Nowym Dworze Gdańskim
  52. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Pabianicach
  53. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Piekarach Śląskich
  54. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Pile
  55. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Poraju
  56. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Pruszczu Gdańskim
  57. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Przeworsku
  58. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Raciborzu
  59. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Rudzie Śląskiej
  60. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Sanoku
  61. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Siemianowicach Śląskich
  62. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Słupsku
  63. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Starogardzie Gdańskim
  64. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Strzelinie
  65. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Szczecinie Prawobrzeżu
  66. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Szczytnie
  67. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Sztumie
  68. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Świętochłowicach
  69. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Tarnobrzegu
  70. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Tczew
  71. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Tomaszowie Mazowieckim
  72. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Wodzisławiu Śląskim
  73. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Zgierzu
  74. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Zgorzelcu
  75. Koło Polskiego Związku Niewidomych w Złotowie
  76. Koło Polskiego Związku Niewidomych we Wrocławiu 
  77. Koło Polskiego Związku Niewidomych Wrocław Krzyki 
     

Instytucje publiczne i urzędy

 

  1. Biuro Osób Niepełnosprawnych Urzędu Miasta Lublin
  2. Dom Pomocy Społecznej "KOMBATANT", Olsztyn
  3. Dom Pomocy Społecznej w Białymstoku
  4. Dom Pomocy Społecznej w Gorzowie Wlkp.
  5. Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Białymstoku
  6. Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie i Polityki Społecznej
  7. Miejska Społeczna Rada do Spraw Osób Niepełnosprawnych
  8. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Zabrzu
  9. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynie
  10. Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie
  11. Miejski Urząd Pracy w Kielcach
  12. Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego
  13. Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Miasta Katowice
  14. Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Miasta Koszalina
  15. Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Miasta Mysłowice
  16. Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Miasta Zabrze
  17. Pierwszy Urząd Skarbowy w Zielonej Górze
  18. Podlaska Wojewódzka Komenda OHP
  19. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bochni
  20. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie
  21. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu
  22. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu
  23. Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
  24. Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
  25. Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
  26. Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze
  27. Urząd Gminy w Bochni
  28. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
  29. Urząd Miasta i Gminy Ozimek
  30. Urząd Miasta Mysłowice
  31. Urząd Miasta Opola - Wydział Polityki Społecznej
  32. Urząd Miasta Poznania
  33. Urząd Miasta w Lubaniu
  34. Urząd Miasta Zielona Góra
  35. Urząd Miejski w Białymstoku
  36. Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie
  37. Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych
  38. Zakład Ubezpieczeń Społecznych – Oddział Rzeszów

 

Instytucje kultury 

 

  1. Bastion św. Jadwigi - Informacja Turystyczna w Nysie
  2. Białostocki Ośrodek Kultury
  3. Biblioteka Główna Państwowej Akademii Nauk w Gdańsku
  4. Biblioteka Główna Uniwersytetu Opolskiego
  5. Biblioteka Politechniki Białostockiej
  6. Biblioteka Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Białymstoku
  7. Centrum Informacji Turystycznej we Wrocławiu
  8. Centrum Nauki Kopernik, Warszawa
  9. Centrum Sztuki Współczesnej „Łaźnia” w Gdańsku
  10. Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti
  11. Ciemna City Manufaktura Łódź
  12. Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego, Wrocław
  13. Effector Kielce – klub siatkarski
  14. Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina w Łodzi
  15. Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera
  16. Galeria im. Śledzińskich w Białymstoku
  17. Galeria Sztuki Współczesnej, Opole
  18. Gdański Ogród Zoologiczny
  19. JuraPark w Bałtowie
  20. Kieleckie Centrum Kultury
  21. Kino Charlie w Łodzi
  22. Kino Muza w Poznaniu
  23. Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
  24. Książnica Pomorska im. Stanisława Staszica w Szczecinie
  25. Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Fredry w Jarosławiu
  26. Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińskiego w Lublinie
  27. Miejska Biblioteka Publiczna im.dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu – Filia nr 1 - Biblioteka bez barier 
  28. Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu
  29. Muzeum Archeologiczne w Gdańsku
  30. Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze z siedzibą w Ochli
  31. Muzeum Historyczne Miasta Gdańska
  32. Muzeum Ikon w Supraślu
  33. Muzeum Miasta Łodzi Pałac Poznańskich 
  34. Muzeum Mydła i Historii Brudu, Bydgoszcz
  35. Muzeum Okręgowe w Rzeszowie,
  36. Muzeum Pałac Herbsta, Łódź
  37. Muzeum Podlaskie w Białymstoku
  38. Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
  39. Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manghha w Krakowie
  40. Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu
  41. Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy
  42. Muzeum Zamkowe w Malborku
  43. Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu
  44. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Łodzi
  45. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu
  46. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu – Filia w Kluczborku
  47. Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne w Podzamczu
  48. Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
  49. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie
  50. Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach
  51. Wypożyczalnia Muzyczna przy Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece w Rzeszowie
  52. Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego „GUIDO” w Zabrzu
  53. Zamojski Ogród Zoologiczny

 

Instytucje religijne

 

  1. Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
  2. Caritas Diecezji Rzeszowskiej

 

Uczelnie wyższe 

 

  1. Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  2. Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
  3. Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Szczecińskiego
  4. Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Szczecińskiego
  5. Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna
  6. Instytut Elektroniki Politechniki Łódzkiej
  7. Olsztyńska Szkoła Wyższa im Józefa Rusieckiego
  8. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gorzowie Wielkopolskim
  9. Pełnomocnik Rektora Politechniki Śląskiej ds. Osób Niepełnosprawnych
  10. Pełnomocnik Rektora Politechniki Wrocławskiej ds. Osób Niepełnosprawnych
  11. Politechnika Lubelska
  12. Politechnika Łódzka
  13. Politechnika Śląska
  14. Politechnika Wrocławska
  15. Punkt Informacyjno-Konsultacyjny dla Studentów Niepełnosprawnych – Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie
  16. Szkoła Filmowa w Łodzi
  17. Świętokrzyska Szkoła Wyższa w Kielcach
  18. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  19. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  20. Uniwersytet Medyczny w Lublinie
  21. Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  22. Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
  23. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
  24. Uniwersytet Rzeszowski
  25. Uniwersytet w Białymstoku
  26. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
  27. Uniwersytet Zielonogórski
  28. Wszechnica Świętokrzyska w Kielcach
  29. Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku
  30. Wyższa Szkoła Gospodarki, Bydgoszcz
  31. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
  32. Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu
  33. Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Łodzi
  34. Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji, Lublin
  35. Zakład Projektowania Użyteczności Publicznej Politechniki Łódzkiej

 

Placówki oświatowe

 

  1. Gimnazjum nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Katowicach
  2. Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im. Karola Wojtyły w Mysłowicach
  3. III Liceum Ogólnokształcące im C. K. Norwida w Kielcach
  4. Przedszkole Miejskie nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Gliwicach
  5. Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Mysłowicach
  6. Przedszkole nr 24 z Oddziałami: Integracyjnym i Specjalnym w Raciborzu
  7. Przedszkole nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Mysłowicach
  8. Rzeszowskie Centrum Edukacji
  9. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie
  10. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Gdyni
  11. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6 dla Dzieci Słabowidzących i Niewidomych im. mjr. H. Baranowskiego w Łodzi
  12. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu
  13. Szkoła Podstawowa nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi w Pszczynie
  14. Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie
  15. Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków
  16. Szkoła podstawowa nr 23 w Poznaniu 
  17. Szkoła Policealna Integracyjna Masażu Leczniczego Nr 2 w Krakowie w Mikołowie
  18. Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych Nr 2 w Gdańsku
  19. Zespół Szkolno-Przedszkolny dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących w Katowicach
  20. Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi
  21. Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Prudniku
  22. Zespół Szkół Mechanicznych im. KEN, Poznań
  23. Zespół Szkół Nr 1 w Łukcie
  24. Zespół Szkół nr 2 w Malborku
  25. Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 4 w Kielcach
  26. Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Mysłowicach
  27. Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie
  28. Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej
  29. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Białymstoku
  30. Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi – Szkoła Publiczna w Opolu

 

Fundacje, stowarzyszenia i towarzystwa

 

  1. Białostockie Stowarzyszenie Taekwondo i Obronnych Systemów
  2. Bydgoskie Towarzystwo Hipoterapeutyczne "Myślęcinek"
  3. Centrum Integracja w Zielonej Górze
  4. Centrum Integracja w Katowicach
  5. Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin”, Wrocław
  6. CROSS Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących – Klub Przemyski
  7. Fundacja „Zmiany” – Oddział w Grudziądzu
  8. Fundacja 5 pora roku, Lublin
  9. Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych – jednostka śląska
  10. Fundacja Aktywnej Rehabilitacji, Bydgoszcz
  11. Fundacja Aktywni Rodzice, Lublin
  12. Fundacja ARKA, Bydgoszcz
  13. Fundacja Audiodeskrypcja, Białystok
  14. Fundacja Bariera, Kraków
  15. Fundacja Centrum Inicjatyw na Rzecz Społeczeństwa FCIS, Białystok
  16. Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu
  17. Fundacja Generał Elżbiety Zawackiej Archiwum i Muzeum Pomorskie Armii Krajowej oraz Wojskowej Służby polek, Toruń
  18. Fundacja Hipoterapia, Kraków
  19. Fundacja Inicjatyw Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych IMPULS, Białystok
  20. Fundacja Innowacji Wspierających Niezależność Życia Seniorów Equinoxe, Gdynia
  21. Fundacja Karpacka - Polska, Sanok
  22. Fundacja Krok Po Kroku, Wrocław
  23. Fundacja Lepsze Dni, Wrocław
  24. Fundacja Park Śląski, Chorzów
  25. Fundacja Podaj Dalej im. Doktora Piora Janaszka, Konin
  26. Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci Rzeszów
  27. Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo
  28. Fundacja Psi Uśmiech, Białystok
  29. Fundacja Rak n Roll Wygraj Życie, Warszawa
  30. Fundacja Sensu, Wrocław
  31. Fundacja Sztuki Osób Niepełnosprawnych, Kraków
  32. Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości w Białymstoku
  33. Klub Aktywności Twórczej i Kulturalnej ,,OKATiK”, Bydgoszcz
  34. Klub Osób Niepełnosprawnych przy stowarzyszeniu My Dla Innych, Białystok
  35. Klub Rodziców Dzieci Niewidomych i Słabowidzących Okręg Wielkopolski Polskiego Związku Niewidomych
  36. Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących „Karolinka”, Chorzów
  37. Kluboświetlica Gdańsk
  38. Kobieteria Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych, Białystok
  39. Lubuskie Stowarzyszenie Profilaktyki Społecznej
  40. Miejskie Centrum Organizacji Pozarządowych w Opolu
  41. Miejskie Centrum Wolontariatu, Wrocław
  42. Niewidomi na Tandemach
  43. Oddział Miejski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Białymstoku
  44. Opolski Klub Sportowo-Turystyczny Niewidomych i Słabowidzących
  45. Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych
  46. Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej
  47. Ośrodek Szkoleniowo- Wypoczynkowy RZEMIEŚLNIK, Brok
  48. Otwarta Przestrzeń Światłownia w Bydgoszczy
  49. Podlaskie Centrum Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, Białystok
  50. Polski Komitet Paraolimpijski
  51. Polski Komitet Pomocy Społecznej w Opolu
  52. Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów – Oddział Rejonowy w Sopocie
  53. Polski Związek Głuchych Oddział Opolski
  54. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Białystok
  55. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Lubuski Oddział Rejonowy w Zielonej Górze
  56. Polskie Stowarzyszenie Gier Piłkami Dźwiękowymi
  57. Polskie Towarzystwo Kynoterapeutyczne w Bydgoszczy
  58. Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Gliwice – koło TRION
  59. Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Dolnośląski
  60. Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem - oddział terenowy w Zielonej Górze
  61. Rada Osiedla Akademickiego UWM w Olsztynie
  62. Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego
  63. Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach
  64. Rzeszowskie Centrum Organizacji Pozarządowych
  65. Stowarzyszenie "Nasze Dzieci", Kraków
  66. Stowarzyszenie "Przystań Mareba", Końskie
  67. Stowarzyszenie „Twoje Nowe Możliwości”, Wrocław
  68. Stowarzyszenie Aktywne Życie, Katowice
  69. Stowarzyszenie Ambasada Sukcesu, Opole
  70. Stowarzyszenie Duszpasterstwqa
  71. Stowarzyszenie Duszpasterstwa Niewidomych im. Matki Róży Czackiej przy Parafii Fara w Rzeszowie
  72. Stowarzyszenie FAON, Katowice
  73. Stowarzyszenie IKS, Katowice
  74. Stowarzyszenie Jesteśmy Kroplą, Lublin
  75. Stowarzyszenie Kontakt Miast Białystok-Eindhoven
  76. Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe Niesłyszących „SURDOSTAL” w Stalowej Woli
  77. Stowarzyszenie Masłów Info, Masłów
  78. Stowarzyszenie My Dla Innych, Białystok
  79. Stowarzyszenie na Rzecz Integracji "Podaj Rękę", Racibórz 
  80. Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Zesłańcom Sybiru
  81. Stowarzyszenie na Rzecz Rehabilitacji Osób Niewidomych i Słabowidzących „Spojrzenie” w Łodzi
  82. Stowarzyszenie na Rzecz Trwałego i Zrównoważonego Rozwoju „Zielona Ziemia”, Prószków
  83. Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego
  84. Stowarzyszenie Pomocy Niesłyszącym "MIG-iem", Białystok
  85. Stowarzyszenie Rodziców, Terapeutów i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu "Decybelek", Białystok
  86. Stowarzyszenie Zdrowie Publiczne, Białystok
  87. Teatr TrzyRzecze - Stowarzyszenie Teatralne Dom na Młynowej, Białystok
  88. Toruński Klub Sportu Osób Niepełnosprawnych
  89. Towarzystwo Integracji Społecznej, Zielona Góra
  90. Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym
  91. Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym – jednostka dolnośląska
  92. Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym – jednostka lubuska
  93. Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym – jednostka łódzka
  94. Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym – jednostka śląska
  95. Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym – jednostka wielkopolska
  96. Towarzystwo Rozwoju Rodziny – oddział w Opolu
  97. Towarzystwo Rozwoju Rodziny – oddział w Zielonej Górze
  98. Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział w Rzeszowie
  99. Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Społecznych Alpi
  100. Zielonogórskie Stowarzyszenie Amazonek
  101. Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UMCS „Alter Idem”, Lublin
  102. Związek Lubuskich Organizacji Pozarządowych
  103. Związek Sybiraków Koło Nr 8 w Zielonej Górze

 

Media 

 

  1. Czasopismo „Tyfloświat”
  2. Echo Dnia Kielce
  3. Gazeta Mówiona w Słupsku
  4. Portal Internetowy ULGA dla osób niepełnosprawnych w Gliwicach
  5. Portal PrzyjazneStudia w Toruniu
  6. Radio Akadera 87.7 FM w Białymstoku
  7. Radio Kielce S.A.
  8. Radio Plus Opole
  9. sixdots.pl Mikołaj Rotnicki – serwis o technologiach dla niewidomych i niedowidzących
  10. TVP TOYA

 

Spółki

 

  1. AMS
  2. Kolporter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
  3. LINK BUS s.c. Teresa Wierzbicka, Jacek Wierzbicki - Zabierzów
  4. Metro Warszawskie
  5. Printex Pracownia Poligraficzna, Ostrów Wielkopolski
  6. Tramwaje Warszawskie

 

Przedsiębiorstwa i firmy 

 

  1. MiGRAF Michał Kwaśniewski – producent GPS dla niewidomych
  2. „10 NET” Łukasz Wiśniewski, Gorzów Wlkp.
  3. „34 GSM”, Lublin
  4. „Allium”. Sklep zielarsko -  medyczny, Białystok
  5. „Żywokost”. Sklep zielarsko – medyczny, Białystok
  6. A G INVESTMENT Sp. z o.o., Poznań
  7. A. G. Partner S.C. Ahmad, Grzechociński, Gorzów Wlkp.
  8. Alsen Galaxy Kołobrzeg
  9. ALTAICA Adrian Szczepański, Zielona Góra
  10. Apteka “ASCLEPIOS” Sp. j. Misiak i Swatek, Zabrze
  11. Apteka Anika, Białystok
  12. Apteka Przy Pogotowiu, Białystok
  13. Arboretum i Zakład Fizjoterapii w Bolestraszycach
  14. Arkada Group Sp. z o.o., Zielona Góra
  15. A-trybut - Polski HR S.A. – oddział w Katowicach
  16. Audits Ventures Sp. z o.o., Rybnik
  17. Auto Handel Robert Chrebor, Drezdenko
  18. AV Sp. z o.o., Rybnik
  19. BeNatural Salon w Białymstoku
  20. Best Home Sp. z o.o., Poznań
  21. Biuro Podróży „SPEED TRAVEL”, Zabrze
  22. BM Sp. z o.o., Gorzów Wlkp.
  23. BOWLING&CLUB, Rzeszów
  24. Brave Rekreacja Konna i Hipoterapia Elżbieta Juszczak, Krynica
  25. BUDO – artykuły do sportów walki, Wrocław
  26. Centrum Diagnostyki i Terapii laserowej Politechniki Łódzkiej
  27. Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku
  28. Centrum Wspinaczkowe „Spider” w Bydgoszczy
  29. Climbing Spot – ścianka wspinaczkowa w Poznaniu
  30. Consultingowe Centrum Kształcenia Ustawicznego, Warszawa
  31. COPACABANA, Łódź
  32. Daniel Trembo, Gorzów Wielkopolski
  33. Dieta z dowozem FitBox, Białystok
  34. DOMIX Sp. z o.o., Malork
  35. E2O Sp. z o.o., Olsztyn
  36. Enter Poland, Poznań
  37. Ersa GSM Solutions, Opole
  38. Fireline Skateshop, Wrocław
  39. Firma handlowo-usługowa „Complex” Adam Strzelczyk, Katowice
  40. Firma transportowa „Bus-Express”, Łódź
  41. Fitness for life, Rzeszów
  42. Fito - sklep zielarski, Białystok
  43. Food House, Lublin
  44. Full-chem Piotr i Dorota Panasiuk Sp. jawna, Biała Podlaska
  45. Gabinet logopedyczny LOGOSTREFA, Kielce
  46. Gabinet Masażu i Odnowy Biologicznej „Pąsowa Róża”, Przeworsk
  47. Gabinet pielęgnacji, wizażu i stylizacji Marzena Sterczek, Kielce
  48. Grupa Gestum Joanna Czernia, Rzeszów
  49. H R CONCEPT Sp. z o.o., Poznań
  50. Haprim Sp. z o.o., Olsztyn
  51. Herbaciarnia Jasminum, Opole
  52. HER-BIA - mobilna wypożyczalnia i sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego
  53. HORNET Adam Adamowicz, Gorzów Wlkp.
  54. Hotel ALBATROS, Przemyśl
  55. Hotel MIESZKO, Rzeszów
  56. Impex Trans, Lublin
  57. Instytut Edukacji i Rozwoju ALFA PRIM, Katowice
  58. Kancelaria Notarialna Teodozja Osiecka-Majchrzak, Gorzów Wlkp.
  59. Klub „Pure Fitness”, Wrocław
  60. Kręgielnia Jazda, Łódź
  61. Kryta Pływalnia DELFIN, Rzeszów
  62. Ksero Druk, Opole
  63. Księgarnia „Litera”, Łódź
  64. Łódzki Klub GO
  65. Łódzki Ośrodek Geodezji
  66. Madu Sp. z o.o., Wrocław
  67. Magia Zdrowia. Zdrowa Żywność dla Ciebie i Twojej Rodziny, Białystok
  68. Maksel Rock Roll Shop, Wrocław
  69. Marafi. Dostawa i Montaż Urządzeń Dla Osób Niepełnosprawnych, Białystok
  70. Max Format, Lublin
  71. Meteor Sp. z o.o., Lublin
  72. Motion Picture Licensing Company – MPLC
  73. Niewidzialna Wystawa, Warszawa
  74. Novo - profesjonalne biuro rachunkowe, Lublin
  75. Ośrodek Hipoterapii i Rekreacji Konnej Mariusz Gerlik, Opole-Grudzice
  76. OTREK Europejskie Centrum Rozwoju  Biznesu Sp. z o.o., Wrocław
  77. Park Dinozaurów, Szklarska Poręba
  78. PGE Obrót S.A - Polska Grupa Energetyczna, Rzeszów
  79. Polklinkier Sp. z o.o., Bolesławiec
  80. Pracownia Psychologiczna Bartłomiej Faściszewski, Gorzów Wlkp.
  81. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe - Andżelika Czerwińska-Wrótna
  82. Restauracja "Niebo w gębie", Opole
  83. Restauracja „Na Wyspie” Marian i Elżbieta Oleksy, Niemodlin
  84. Restauracja CAFE CELA, Rzeszów
  85. Restauracja Magdalenka Hotel Piotr, Boguszów Gorce
  86. Restauracja NAD ZALEWEM, Rzeszów
  87. Restauracja Paradiso, Białystok
  88. Restauracja Szczecin
  89. Restauracja TiTi – kolacje w ciemności, Łódź
  90. Restauracja Tokaj, Białystok
  91. ROVE Tomasz Wysocki, Opole
  92. Salon muzyczny „Riff” w Łodzi
  93. Samobilny.pl – przestrzeń bez barier, Sosnowiec
  94. She Made Stylizacja paznokci  Julita Hurczak, Opole
  95. Sieć kwiaciarni Skrzydlewska, Łódź
  96. Spółdzielnia Niewidomych w Lublinie
  97. Spółdzielnia Nowa Praca Niewidomych Cepelia, Warszawa
  98. Starbucks Coffee Company - oddział w Szczecinie
  99. STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.
  100. Strzelnica Pneumatyczna LOK, Rzeszów
  101. Studio Euphoria, Opole
  102. Studio Graficzne Arsen Marchlewski, Szczecin
  103. Studio poligraficzne Studio S-1 Arkadiusz Aluk, Łódź 
  104. Szkoła Bezpiecznej Jazdy ECODRIVE Łukasz Lisowski, Katowice
  105. T-Monter – Tomasz Pawicki, Gdańsk
  106. Ursula Roeder Sp. z o.o.
  107. Willis Polska S.A.
  108. Yuniversal Podlaski  sp. z o.o., Białystok
  109. Zajazd "Karolinka" w Gogolinie
  110. Żegluga Śródlądowa - Ryszard Broniewski, Opole

 

Placówki zdrowia i salony optyczne

 

  1. AUGON Gabinet Okulistyczny, Białystok
  2. Gminny Zakład Aktywności Zawodowej w Maliniu
  3. ITALOOPTICA Rutkowska salon optyczny, Łódź
  4. Klinika “OKULUS”, Bielsko Biała
  5. Klinika okulistyczna „Jasne Błonia” Sp. z o.o. w Łodzi
  6. New-Optica Salon Optyczny, Białystok
  7. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Rita Wysoczańska, Zielona Góra
  8. NZOZ PANTAMED, Olsztyn
  9. Pan Hilary, salony okulistyczno-optyczne, Olsztyn
  10. Pracownia optyczna Tomasz Puślecki, Zielona Góra
  11. Salon Optimed, Łódź
  12. Salon Optyczny Pan Hilary, Kluczbork
  13. Samodzielny Szpital Kliniczny nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
  14. Towarzystwo Rozwoju Rodziny - Poradnia Młodzieżowa TRR, Zielona Góra
  15. Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie
  16. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

 

Zakłady Aktywności Zawodowej i Warsztaty Terapii Zajęciowej

 

  1. Warsztaty Terapii Zajęciowej „Tęcza” w Zabrzu
  2. Warsztaty Terapii Zajęciowej przy spółdzielni Niewidomych w Lublinie
  3. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Toruniu
  4. Zakład Aktywności Zawodowej w Końskich
  5. Zakład Aktywności Zawodowej w Rymanowie Zdroju
  6. Zakład Optyczny Gabinet Optometryczny Mariusz Jaros, Kielce

 

Lekarze i specjaliści 

 

  1. Agnieszka Mól, fizjoterapeuta
  2. Aleksandra Busse-Brandyk, psycholog
  3. Angelika Kapuśniak, psycholog
  4. Bożena Flis-Raniowska, lekarz medycyny
  5. Ewa Winecka, lekarz medycyny
  6. Gabriela Dyrda, lekarz medycyny, specjalista okulista
  7. Janusz Wiszniewski, lekarz medycyny, specjalista okulista
  8. Joanna Jabłońska, lekarz medycyny, specjalista okulista
  9. Joanna Mazur, lekarz medycyny, specjalista okulista
  10. Joanna Okaj, lekarz medycyny, specjalista okulista
  11. Joanna Wczesny, tyflopedagog
  12. Jolanta Itman, lekarz medycyny, specjalista okulista
  13. Karolina Kapias, psycholog
  14. Katarzyna Cywicka, specjalista ds. wizażu
  15. Katarzyna Jaglak, lekarz medycyny, specjalista okulista
  16. Marek Andraszewski, pedagog
  17. Mariusz Bereś, masażysta
  18. Marta Pluwak, instruktor orientacji przestrzennej
  19. Marta Woźniak, dr psychologii
  20. Mikołaj Piekut, Specjalista ds. Osób Niepełnosprawnych – Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
  21. Mirosław Popielecki – psycholog, terapeuta 
  22. Monika Jaworska – Samul, tyflopedagog
  23. Renata Kinasz, lekarz medycyny, specjalista okulista
  24. Wiktoria Kubiec, psycholog
  25. Zbigniew Koczyba, specjalista IT

 

Osoby 

  1. Adam Grodzicki
  2. Agnieszka Balcer, pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Toruniu
  3. Agnieszka Lesik
  4. Agnieszka Malinowska-Pelczar, pracownik Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu
  5. Aleksandra Kępka
  6. Aleksandra Zawadzka
  7. Andrzej Lisiak
  8. Andrzej Wrótny
  9. Andżelika Czerwińska
  10. Andżelika Garczyńska
  11. Anna Bieganowska - Zakład Pedeutologii i Edukacji Zdrowotnej UMCS
  12. Anna Hrywna
  13. Anna Jaworska, pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Toruniu
  14. Anna Olszowska
  15. Anna Żach
  16. Barbara Knopek
  17. Barbara Oczoś
  18. Dagmara Malewicz
  19. Emilia Piasecka
  20. Grzegorz Dudziński, dziennikarz
  21. Hanna Osińska – Wydział Spraw Społeczno-Obywatelskich, Urząd Miejski w Brodnicy
  22. Helena Wąchała – Kawaler Orderu Uśmiechu, Komisja Stopni Instruktorskich Horągwi Opolskiej ZHP
  23. Ireneusz Cencora, niezależny redaktor
  24. Izabela Mrochen - Kierownik Studiów Podyplomowych Kwalifikacyjnych: Włączenie cyfrowe i społeczne: strony internetowe, audiodeskrypcja, multimedia
  25. Jakub Kurowski
  26. Jarosław Radacz – Burmistrz Miasta Brodnicy
  27. Joanna Rymanowska
  28. Julia Dunst
  29. Katarzyna Langner
  30. Katarzyna Możdżeń
  31. Katarzyna Mucha
  32. Katarzyna Wiewiórka, lektor języka angielskiego
  33. Katarzyna Wołejko - biuro karier, Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna
  34. Magdalena Kaniewska
  35. Marcin Mańdziuk
  36. Michał Jarecki
  37. Michał Kwaśny
  38. Monika Kwaśny
  39. Monika Wybodeł
  40. Patrycja Garczyńska
  41. Piotr Majcher - Pełnomocnik Rektora ds Studentów Niepełnosprawnych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
  42. Piotr Ossowski
  43. Rajmund Kubata
  44. Ryszard Drewniak
  45. Sabina Kapuśniak
  46. Sławomir Domański
  47. Sławomir Kubiś
  48. Wojciech Żegolewski, dziennikarz
  49. Zdzisław Pogoda
  50. Zofia Boińska

 

Poszukujesz pracy?

Dołącz do nas