VIRTUAL WARSAW - miasto przyjazne dla niewidomych

13 - 15 października 2018 r.

Lista Partnerów Fundacji

PARTNERZY:

1. Osoby:

Andrzej Jakubowski

Lucyna Snarska

Lucyna Zaleska

Marzena Michalik

Monika Wnęk

 

2. Media:

Radio Łódź

RADIO I BIAŁYSTOK

Radio Gdańsk

Gazeta Olsztyńska

Radio Zachód w Zielonej Górze

Radio Indeks w Zielonej Górze

TVP 3 Gorzów Wlkp.

Gazeta Lubuska

 

3. Instytucje:

Basen AGH

Białoprądnickie Centrum Organizacji Pozarządowych

Białostocki Ośrodek Kultury

Biuro Projektów i Pomocy Społecznej

Centrum Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA

Centrum Obywatelskie

Centrum Organizacji Pozarządowych, Katowice,

Centrum Projektowania Uniwersalnego przy politechnice Gdańskiej

Dom Kultury Młodych ul. Lokatorska 13 Łódź

Grupa Rowerowa Trójmiasto - wycieczki piesze

Integracyjny Klub Aktywnej Rehabilitacji i Sportu Niewidomych IKAR

Komenda Miejska w Zielonej Górze

Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni

Marszałek Województwa Świętokrzyskiego

Miejski Ośrodek Kultury

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach

Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze

MOPS Zielona Góra

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki

Ośrodek Informacji Osób Niepełnosprawnych W Olsztynie

PCPR Zielona Góra

Podlaskie Centrum Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej

Pomorska Organizacja Turystyczna

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olsztynie

PUP Białystok

RCPS Łódź

Regionalne Centrum Wolontariatu Łódź

Spółdzielczy Dom Kultury "Nowita" w Zielonej Górze

Spółdzielnia Socjalna ZIELONE OKO

TRION – Turystyka, Rehabilitacja, integracja osób niepełnosprawnych

Urząd Marszałkowski Województwa Marszałkowskiego

Urząd Miejski w Białymstoku

Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni SNB

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Warmińsko - Mazurskiego

Wydział Kultury I Ochrony Zabytków Urzędu Miasta

ZUS Białystok

 

4. Fundacje i stowarzyszenia:

Black Butterflies Fundacja Ewy Minge w Zielonej Górze

Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Fundacja Aktywizacja Łódź

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji

Fundacja DOM Rodzinny rehabilitacji dzieci z porażeniem mózgowym

Fundacja Hipoterapia, Kraków

Fundacja I see You

Fundacja Inicjatyw Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych IMPULS

Fundacja Katarynka

Fundacja na zdrowie - zwierzęta ludziom, ludzie zwierzętom

Fundacja Niewidomi na Tandemach

Fundacja Świat Otwarty dla Wszystkich

Fundacja Wspólnota Gdańska

Fundacja Zielone Wzgórze - Łódź

Niewidomi Na Tandemach Oddział Zachodniopomorski

Polskie Stowarzyszenie Diabetologiczne, Oddział Grodzki

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków – na warszawski

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Miejsko - Powiatowe w Olsztynie

Stowarzyszenie DOGadanka

Stowarzyszenie Działań Twórczych i Rozwoju "Nawigacja"

Stowarzyszenie My Dla Innych

Stowarzyszenie Pomost - Łódź

Stowarzyszenie Wiosna

Stowarzyszenie Ziemia Świętokrzyska

Szlachetna Paczka

Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym

Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym w Gdańsku

Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym w Lublinie

Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym, Szczecin

Towarzystwo Walki z Kalectwem, Szczecin

Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne START w Zielonej Górze

 

5. Firmy:

AD Rem - szkolenia prawnicze Anna Bułkowska

Aire terapia tańcem

BIUROGRAF

Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zielonej Górze

DS Ceramika Dagmara Skowron, Gliwice

Escape Center Gdańsk

Escape Room - Room of Plenty

Escape Room - Spichlerz Tajemnic

Family Bowling Center

FINE ART POLSKA

Firma Movitech

Firma Piech Łódź

Galeria Outlet Center

Glossy Studio Angelika Mliczek

Highlander Whisky Bar

Holoroad.eu

Hula Kula Kręgle

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz śledziewski

Kantyna Aioli

Kawiarnia Awaria Prądu

Kazimiera Production

Klub Kulinarny, Katowice

Kolibki Adventure Park

Kołobajki – książki dotykowe

Krolm.pl - gralnia gier planszowych

LASEROGRAF

MP Projekt Marek Roszuk

Pierogarnia Olszewscy

Premium Fitness&Gym

Restauracja "Sielsko Anielsko"

Restauracja Niebo w gębie Opole

Restauracja Szczecin

Rękodzielnia "Dmuchawce" Alina Sendłak

Sklep papierniczy Stempel BB

Somax, Kompania Biurowa, Katowice,

Strict Anna Linde Walczuk

Studia i SPA fryzjerstwo kosmetyka Magdalena

Szara Villa Kręgielnia Opole

 

6. Kultura:

Akwarium Gdyńskie

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Filharmonia Opolska

Filharmonia Zielonogórska im. Tadeusza Bairda

Galeria Arsenał

Galeria Sztuki współczesnej w Opolu

Górnośląski Park Etnograficzny Chorzów

Grota Solna Remedium Opole

Lubuski Teatr w Zielonej Górze

Muzeum Dobranocek w Rzeszowie    

Muzeum Emigracji w Gdyni

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa

Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej

Muzeum Miasta Gdyni

Muzeum Miasta Łodzi Pałac Poznańskich

Muzeum Narodowe w Kielcach

Muzeum Pana Tadeusza

Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK

Muzeum Śląska Opolskiego

Muzeum Śląskie

Muzeum Włókiennictwa Łódź

Muzeum Wojska

Muzeum Wsi Lubelskiej- Skansen

Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu

Niewidzialna Wystawa

Opera Bałtycka

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie

Teatr Polski w Bielsku Białej

Teatr Wybrzeże

Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego

Zespół Namuzowani

 

7. Edukacja:

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Szczecińskiego

Biblioteka Politechniki Białostocki

Biblioteka Politechniki Lubelskiej

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych OSW

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Szczecińskiego

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UWM

Biuro Osób Niepełnosprawnych Akademia Wychowania Fizycznego

Biuro Osób Niepełnosprawnych Politechnika Śląska

Biuro Osób Niepełnosprawnych Uniwersytet Ekonomiczny

Biuro Osób Niepełnosprawnych Uniwersytet Śląski

Centrum Edukacji Ustawicznej Uniwersytetu Opolskiego

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku

Książnica Pomorska im. Stanisława Staszica w Szczecinie

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnobrzegu (Biblioteka bez barier)

Olsztyńska Szkoła Wyższa

Ośrodek Czytelnictwa Chorych i Niepełnosprawnych w Gdańsku

Państwowa Medyczna Wyższa szkoła zawodowa w Opolu

Państwowa Wyższa szkoła zawodowa w Nysie

Pełnomocnik rektora ds. Osób Niepełnosprawnych na Politechnice Wrocławskiej

Politechnika Gdańska

Politechnika Opolska

Rada Studentów Niepełnosprawnych Uniwersytetu Zielonogórskiego

Royal School Opole

SOSW nr 6

SOSW nr 3

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. L. Braille'a w Bydgoszczy

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie

Uniwersytet SWPS

Szkoła Podstawowa nr 22 z oddziałami integracyjnymi w Rzeszowie

Szkoła Policealna Integracyjna Masażu Leczniczego Nr 2 w Krakowie

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Uniwersytet Warmińsko - Mazurski

Uniwersytet Łódzki

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Wojewódzka Bibliotek Publiczna Dział Zbiorów Obcojęzycznych w Opolu

Wojewódzka Biblioteka Publiczna

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze

Zespół Placówek Edukacyjnych

Zespół Szkół Medycznych w Prudniku

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 w Gdańsku

Planeta 11 (filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie)

 

8. PZN:

Koło Polskiego Związku Niewidomych w Szczecinie Prawobrzeżu

Koło PZN Bartoszyce

Koło PZN Białogard

Koło PZN Gdynia

Koło PZN Iława

Koło PZN Lidzbark Warmiński

Koło PZN Łódź Górna

Koło PZN Mrągowo

Koło PZN Nowy Dwór Mazowiecki

Koło PZN Poznań Wilda

Koło PZN Pruszcz Gdański

Koło PZN Słupsk

Koło PZN Szczecin

Koło PZN Szczytno

Koło PZN w Będzinie

Koło PZN w Białej Podlaskiej

Koło PZN w Bydgoszczy

Koło PZN w Bytomiu

Koło PZN w Chorzowie

Koło PZN w Czeladzi

Koło PZN w Częstochowie

Koło PZN w Częstochowie

Koło PZN w Dąbrowie Górniczej

Koło PZN w Gliwicach

Koło PZN w Jastrzębiu Zdrój

Koło PZN w Jaworznie

Koło PZN w Jeleniej Górze

Koło PZN w Katowicach

Koło PZN w Krośnie

Koło PZN w Lesznie

Koło PZN w Lubaniu

Koło PZN w Lubartowie

Koło PZN w Lubsku

Koło PZN w Mikołowie

Koło PZN w Mysłowicach

Koło PZN w Myszkowie

Koło PZN w Nowej Rudzie

Koło PZN w Nowej Soli

Koło PZN w Parczewie

Koło PZN w Piekarach Śląskich

Koło PZN w Pszczynie

Koło PZN w Radzyniu Podlaskim

Koło PZN w Rudzie Śląskiej

Koło PZN w Rybnik,

Koło PZN w Siemianowicach Śląskich

Koło PZN w Sosnowcu

Koło PZN w Świętochłowicach

Koło PZN w Tarnowskich Górach

Koło PZN w Tychach

Koło PZN w Wodzisławiu Śląskim

Koło PZN w Zabrzu

Koło PZN w Zawierciu

Koło PZN w Zgorzelcu

Koło PZN w Zielonej Górze

Koło PZN we Wrocławiu

Okręg Lubelski Polskiego Związku Niewidomych

Okręg Opolski Polskiego Związku Niewidomych

Okręg Podlaski Polskiego Związku Niewidomych

Okręg PZN w Bydgoszczy

PZN Okręg Tarnobrzeski

PZN Okręg Zachodniopomorski

 

Poszukujesz pracy?

Dołącz do nas