Twój 1 % podatku

To cegiełka, która może zbudować świat otwarty dla niewidomych

OPOLE - wyjazd na REHA FOR THE BLIND® IN POLAND


Opolskie


ZAPROSZENIE

 

Fundacja Szansa dla Niewidomych oraz Biuro Regionalne w Opolu organizuje wyjazd 50-osobowej grupy na niezwykłe, międzynarodowe spotkanie osób niewidomych i niedowidzących oraz ich widzących przyjaciół, jakim jest coroczna konferencja i wystawa REHA FOR THE BLIND® IN POLAND w Warszawie, a dokładnie na jej XII edycję.

Tegoroczne wielkie spotkanie środowiska niewidomych odbędzie się w dniach 4-5 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki. Nasze zaproszenie kierujemy do osób niewidzących i niedowidzących, ich rodzin, opiekunów, przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji współpracujących z osobami z dysfunkcją wzroku, wszystkich, którym nieobojętne jest kształtowanie warunków życia osób z niepełnosprawnością wzrokową.

Podczas dwudniowej konferencji i wystawy chcemy przekonać ich uczestników, że niewidomi mogą aktywnie uczestniczyć w życiu środowiska lokalnego – mogą kształcić się na wymarzonych kierunkach studiów, wykonywać interesującą i twórczą pracę, uprawiać sport, zwiedzać, realizować swoje pasje artystyczne. Mogą być samodzielni i niezależni.

Zadanie „REHA FOR THE BLIND® IN POLAND 2014 – Rola zmysłów w życiu niewidomych” finansowane jest przez Samorząd Województwa Opolskiego ze środków PFRON.

Szczegółowe informacje oraz przyjmowanie zgłoszeń uczestników dostępne pod adresem: ilona.nawankiewicz@szansadlaniewidomych.org, telefonicznie: 77/ 441 76 62, 692 451 051 lub osobiście w siedzibie Fundacji w Opolu, przy ul. Damrota 6/2.

 


Poszukujesz pracy?

Dołącz do nas