Skip to contentLista Partnerów Fundacji
1. Osoby:
- Andrzej Jakubowski
- Lucyna Snarska
- Lucyna Zaleska
- Marzena Michalik
- Monika Wnęk
2. Media:
- Radio Łódź
- RADIO I BIAŁYSTOK
- Radio Gdańsk
- Gazeta Olsztyńska
- Radio Zachód w Zielonej Górze
- Radio Indeks w Zielonej Górze
- TVP 3 Gorzów Wlkp.
- Gazeta Lubuska
3. Instytucje:
- Basen AGH
- Białoprądnickie Centrum Organizacji Pozarządowych
- Białostocki Ośrodek Kultury
- Biuro Projektów i Pomocy Społecznej
- Centrum Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA
- Centrum Obywatelskie
- Centrum Organizacji Pozarządowych, Katowice,
- Centrum Projektowania Uniwersalnego przy politechnice Gdańskiej
- Dom Kultury Młodych ul. Lokatorska 13 Łódź
- Grupa Rowerowa Trójmiasto – wycieczki piesze
- Integracyjny Klub Aktywnej Rehabilitacji i Sportu Niewidomych IKAR
- Komenda Miejska w Zielonej Górze
- Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni
- Marszałek Województwa Świętokrzyskiego
- Miejski Ośrodek Kultury
- Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
- Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze
- MOPS Zielona Góra
- Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
- Ośrodek Informacji Osób Niepełnosprawnych W Olsztynie
- PCPR Zielona Góra
- Podlaskie Centrum Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej
- Pomorska Organizacja Turystyczna
- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olsztynie
- PUP Białystok
- RCPS Łódź
- Regionalne Centrum Wolontariatu Łódź
- Spółdzielczy Dom Kultury „Nowita” w Zielonej Górze
- Spółdzielnia Socjalna ZIELONE OKO
- TRION – Turystyka, Rehabilitacja, integracja osób niepełnosprawnych
- Urząd Marszałkowski Województwa Marszałkowskiego
- Urząd Miejski w Białymstoku
- Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Spółdzielni SNB
- Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Warmińsko – Mazurskiego
- Wydział Kultury I Ochrony Zabytków Urzędu Miasta
- ZUS Białystok
4. Fundacje i stowarzyszenia:
- Black Butterflies Fundacja Ewy Minge w Zielonej Górze
- Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej
- Fundacja Aktywizacja Łódź
- Fundacja Aktywnej Rehabilitacji
- Fundacja DOM Rodzinny rehabilitacji dzieci z porażeniem mózgowym
- Fundacja Hipoterapia, Kraków
- Fundacja I see You
- Fundacja Inicjatyw Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych IMPULS
- Fundacja Katarynka
- Fundacja na zdrowie – zwierzęta ludziom, ludzie zwierzętom
- Fundacja Niewidomi na Tandemach
- Fundacja Świat Otwarty dla Wszystkich
- Fundacja Wspólnota Gdańska
- Fundacja Zielone Wzgórze – Łódź
- Niewidomi Na Tandemach Oddział Zachodniopomorski
- Polskie Stowarzyszenie Diabetologiczne, Oddział Grodzki
- Polskie Stowarzyszenie Diabetyków – na warszawski
- Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Miejsko – Powiatowe w Olsztynie
- Stowarzyszenie DOGadanka
- Stowarzyszenie Działań Twórczych i Rozwoju „Nawigacja”
- Stowarzyszenie My Dla Innych
- Stowarzyszenie Pomost – Łódź
- Stowarzyszenie Wiosna
- Stowarzyszenie Ziemia Świętokrzyska
- Szlachetna Paczka
- Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym
- Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym w Gdańsku
- Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym w Lublinie
- Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym, Szczecin
- Towarzystwo Walki z Kalectwem, Szczecin
- Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne START w Zielonej Górze
5. Firmy:
- AD Rem – szkolenia prawnicze Anna Bułkowska
- Aire terapia tańcem
- BIUROGRAF
- Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zielonej Górze
- DS Ceramika Dagmara Skowron, Gliwice
- Escape Center Gdańsk
- Escape Room – Room of Plenty
- Escape Room – Spichlerz Tajemnic
- Family Bowling Center
- FINE ART POLSKA
- Firma Movitech
- Firma Piech Łódź
- Galeria Outlet Center
- Glossy Studio Angelika Mliczek
- Highlander Whisky Bar
- Holoroad.eu
- Hula Kula Kręgle
- Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz śledziewski
- Kantyna Aioli
- Kawiarnia Awaria Prądu
- Kazimiera Production
- Klub Kulinarny, Katowice
- Kolibki Adventure Park
- Kołobajki – książki dotykowe
- Krolm.pl – gralnia gier planszowych
- LASEROGRAF
- MP Projekt Marek Roszuk
- Pierogarnia Olszewscy
- Premium Fitness&Gym
- Restauracja „Sielsko Anielsko”
- Restauracja Niebo w gębie Opole
- Restauracja Szczecin
- Rękodzielnia „Dmuchawce” Alina Sendłak
- Sklep papierniczy Stempel BB
- Somax, Kompania Biurowa, Katowice,
- Strict Anna Linde Walczuk
- Studia i SPA fryzjerstwo kosmetyka Magdalena
- Szara Villa Kręgielnia Opole
6. Kultura:
- Akwarium Gdyńskie
- Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
- Filharmonia Opolska
- Filharmonia Zielonogórska im. Tadeusza Bairda
- Galeria Arsenał
- Galeria Sztuki współczesnej w Opolu
- Górnośląski Park Etnograficzny Chorzów
- Grota Solna Remedium Opole
- Lubuski Teatr w Zielonej Górze
- Muzeum Dobranocek w Rzeszowie
- Muzeum Emigracji w Gdyni
- Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
- Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej
- Muzeum Miasta Gdyni
- Muzeum Miasta Łodzi Pałac Poznańskich
- Muzeum Narodowe w Kielcach
- Muzeum Pana Tadeusza
- Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie
- Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie
- Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK
- Muzeum Śląska Opolskiego
- Muzeum Śląskie
- Muzeum Włókiennictwa Łódź
- Muzeum Wojska
- Muzeum Wsi Lubelskiej- Skansen
- Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu
- Niewidzialna Wystawa
- Opera Bałtycka
- Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie
- Teatr Polski w Bielsku Białej
- Teatr Wybrzeże
- Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego
- Zespół Namuzowani
7. Edukacja:
- Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
- Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Szczecińskiego
- Biblioteka Politechniki Białostocki
- Biblioteka Politechniki Lubelskiej
- Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych OSW
- Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Szczecińskiego
- Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UWM
- Biuro Osób Niepełnosprawnych Akademia Wychowania Fizycznego
- Biuro Osób Niepełnosprawnych Politechnika Śląska
- Biuro Osób Niepełnosprawnych Uniwersytet Ekonomiczny
- Biuro Osób Niepełnosprawnych Uniwersytet Śląski
- Centrum Edukacji Ustawicznej Uniwersytetu Opolskiego
- Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
- Książnica Pomorska im. Stanisława Staszica w Szczecinie
- Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie
- Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnobrzegu (Biblioteka bez barier)
- Olsztyńska Szkoła Wyższa
- Ośrodek Czytelnictwa Chorych i Niepełnosprawnych w Gdańsku
- Państwowa Medyczna Wyższa szkoła zawodowa w Opolu
- Państwowa Wyższa szkoła zawodowa w Nysie
- Pełnomocnik rektora ds. Osób Niepełnosprawnych na Politechnice Wrocławskiej
- Politechnika Gdańska
- Politechnika Opolska
- Rada Studentów Niepełnosprawnych Uniwersytetu Zielonogórskiego
- Royal School Opole
- SOSW nr 6
- SOSW nr 3
- Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. L. Braille’a w Bydgoszczy
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie
- Uniwersytet SWPS
- Szkoła Podstawowa nr 22 z oddziałami integracyjnymi w Rzeszowie
- Szkoła Policealna Integracyjna Masażu Leczniczego Nr 2 w Krakowie
- Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
- Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
- Uniwersytet Warmińsko – Mazurski
- Uniwersytet Łódzki
- Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
- Wojewódzka Bibliotek Publiczna Dział Zbiorów Obcojęzycznych w Opolu
- Wojewódzka Biblioteka Publiczna
- Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie
- Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze
- Zespół Placówek Edukacyjnych
- Zespół Szkół Medycznych w Prudniku
- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 w Gdańsku
- Planeta 11 (filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie)
8. PZN:
- Koło Polskiego Związku Niewidomych w Szczecinie Prawobrzeżu
- Koło PZN Bartoszyce
- Koło PZN Białogard
- Koło PZN Gdynia
- Koło PZN Iława
- Koło PZN Lidzbark Warmiński
- Koło PZN Łódź Górna
- Koło PZN Mrągowo
- Koło PZN Nowy Dwór Mazowiecki
- Koło PZN Poznań Wilda
- Koło PZN Pruszcz Gdański
- Koło PZN Słupsk
- Koło PZN Szczecin
- Koło PZN Szczytno
- Koło PZN w Będzinie
- Koło PZN w Białej Podlaskiej
- Koło PZN w Bydgoszczy
- Koło PZN w Bytomiu
- Koło PZN w Chorzowie
- Koło PZN w Czeladzi
- Koło PZN w Częstochowie
- Koło PZN w Częstochowie
- Koło PZN w Dąbrowie Górniczej
- Koło PZN w Gliwicach
- Koło PZN w Jastrzębiu Zdrój
- Koło PZN w Jaworznie
- Koło PZN w Jeleniej Górze
- Koło PZN w Katowicach
- Koło PZN w Krośnie
- Koło PZN w Lesznie
- Koło PZN w Lubaniu
- Koło PZN w Lubartowie
- Koło PZN w Lubsku
- Koło PZN w Mikołowie
- Koło PZN w Mysłowicach
- Koło PZN w Myszkowie
- Koło PZN w Nowej Rudzie
- Koło PZN w Nowej Soli
- Koło PZN w Parczewie
- Koło PZN w Piekarach Śląskich
- Koło PZN w Pszczynie
- Koło PZN w Radzyniu Podlaskim
- Koło PZN w Rudzie Śląskiej
- Koło PZN w Rybnik,
- Koło PZN w Siemianowicach Śląskich
- Koło PZN w Sosnowcu
- Koło PZN w Świętochłowicach
- Koło PZN w Tarnowskich Górach
- Koło PZN w Tychach
- Koło PZN w Wodzisławiu Śląskim
- Koło PZN w Zabrzu
- Koło PZN w Zawierciu
- Koło PZN w Zgorzelcu
- Koło PZN w Zielonej Górze
- Koło PZN we Wrocławiu
- Okręg Lubelski Polskiego Związku Niewidomych
- Okręg Opolski Polskiego Związku Niewidomych
- Okręg Podlaski Polskiego Związku Niewidomych
- Okręg PZN w Bydgoszczy
- PZN Okręg Tarnobrzeski
- PZN Okręg Zachodniopomorski