Wsparcie jednorazowe

Fundacja Szansa dla Niewidomych

Pomaganie ma ogromną moc. Jak głosi przysłowie, „Cokolwiek dobrego uczynimy naszemu bliźniemu, zyskuje na tym nasza dusza”.
Dziękujemy za wsparcie Przedsiębiorstwu HAK https://www.hak.com.pl/hak/ – dobrze jest móc na Was liczyć!

Jakie to miłe, gdy zgłaszają się do nas kolejni Darczyńcy! Dziękujemy I-KANCELARII https://www.i-kancelaria.pl/
Każdy dobry gest umacnia nas w wierze w lepsze jutro. Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za wsparcie.

Z radością powiadamiamy Państwa o nowym Przyjacielu naszej Fundacji! Wsparła nas firma Polskie Centrum Dachowe https://polskiecentrumdachowe.pl/

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za każdą pomoc – nawet małą cegiełkę na rzecz realizowanych przez nas projektów.

Chcemy podziękować kolejnemu darczyńcy, który docenił działalność naszej Fundacji!
Hotel Crocus http://hotelcrocus.pl/ z Zakopanego przekazał nam darowiznę, wspierając tym samym osoby niewidome i niedowidzące.
Pomagajmy innym, a dobro na pewno powróci!

W tym trudnym czasie jesteśmy szczególnie wdzięczni naszym Darczyńcom. Dziękujemy firmie DIOLUT (https://diolut.pl/) za chęć wsparcia. Dzielmy się dobrem, na ile tylko jest to możliwe! Pomaganie innym zawsze popłaca.

Dziękujemy sklepowi medycznemu MegaMedic (https://megamedic.pl/) za jednorazowe wsparcie w postaci darowizny dla osób niewidomych oraz tych, które mają poważne problemy z widzeniem. Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za docenienie naszych działań.

W imieniu naszych Podopiecznych z całego serca dziękujemy sklepowi MURRANO (https://www.murrano.pl/) za zaangażowanie i chęć niesienia pomocy Potrzebującym! Dzięki Państwa wsparciu w formie darowizny, możemy z radością powitać zimę.

Jak to dobrze jest móc liczyć na wsparcie zewnętrznych firm! Jedną z nich jest VHCT (http://www.vhct.pl/pl/), producent betonu architektonicznego. Dziękujemy za to, że ufają nam Państwo i za naszym pośrednictwem chcecie pomagać osobom niewidomym.

Wspaniała wiadomość dla naszej Fundacji: otrzymaliśmy kolejne wsparcie od AIF Kancelarii (https://www.aif.com.pl/), która zainteresowała się zdrowiem naszych Podopiecznych. Dziękujemy, że osoby Niewidome oraz te, które każdego dnia widzą coraz gorzej, mogą liczyć na wsparcie od firm zewnętrznych. Oby tak dalej!

Kolejne wsparcie, a więc i kolejny powód do radości otrzymaliśmy od firmy INSEO (https://www.inseo.pl/). Witamy nowego Darczyńcę w gronie Przyjaciół, dających szansę Niewidomym. Miło nam!

Inseo-Logo

Sklep Pancernik (https://pancernik.eu/) to kolejna firma, którą z przyjemnością i uśmiechem witamy w gronie naszych Darczyńców. Wspólnie działajmy na rzecz Niewidomych i Niedowidzących – warto pomagać!


Z radością zawiadamiamy, że do listy naszych Darczyńców dołącza wrocławska firma AFTERWEB (https://afterweb.pl/). Dziękujemy za darowiznę dla Niewidomych, którzy codziennie zmagają się z trudną codzienności

Nowa firma na liście naszych Darczyńców to wrocławska AIF Kancelaria (https://www.tuodszkodowania.pl/), specjalizująca się w uzyskiwaniu wysokich odszkodowań dla osób, poszkodowanych w wypadkach. Dziękujemy, że również dla Fundacji udało się coś uzyskać 🙂 Każda pomoc dużo dla nas znaczy. Witamy w gronie Przyjaciół!


Dzięki Sponsorom nasza Fundacja może realizować kolejne akcje oraz projekty na rzecz osób niewidomych i niedowidzących. Kolejną firmą na liście wdzięczności jest BERENDSEN (https://www.berendsen.pl/ ), dostawca rozwiązań biznesowych różnego typu: od tekstyliów aż po urządzenia higieniczne i przemysłowe. Dziękujemy za pamięć o Potrzebujących!


Grono Darczyńców naszej Fundacji zasiliła dziś firma ELJOT TECH ( http://www.eljottech.pl/ ), uzyskująca dotacje na rozmaite projekty dla przedsiębiorstw z całej Polski. Bardzo dziękujemy za darowiznę, która trafiła na nasze konto. Środki na pewno zostaną dobrze wykorzystane – z korzyścią dla Podopiecznych Szansy dla Niewidomych.


Nasi Podopieczni otrzymali dziś pomoc finansową od sklepu MaloDesign ( https://malodesign.pl/ ), w którym można kupić meble designerskie. Witamy kolejną firmę w gronie Przyjaciół naszej Fundacji. Oby Darczyńców o dobrym sercu nigdy nie zabrakło!

Dzisiaj napłynęło do nas jednorazowe wsparcie od firmy II – Inwestycje CL Spółka Akcyjna www.osiedlesielanka.pl  Dziękujemy za pomoc na rzecz Niewidomych i Słabowidzących, którzy szczególnie potrzebują opieki i poprawy jakości życia. Cieszymy się, że chcą nas Państwo wspierać w działaniach!

osiedlesielanka