„ZREHABILITOWANI NIEWIDOMI I NIEDOWIDZĄCY PRZEZ 365 DNI W ROKU W WOJEWÓDZTWIE LUBUSKIM”

Szansa - Jesteśmy Razem

„ZREHABILITOWANI NIEWIDOMI I NIEDOWIDZĄCY PRZEZ 365 DNI W ROKU W WOJEWÓDZTWIE LUBUSKIM”

Logo fundacji

Fundacja Szansa dla Niewidomych Tyflopunkt w Zielonej Górze zaprasza do udziału w projekcie pn. : „Zrehabilitowani niewidomi i niedowidzący przez 365 dni w województwie lubuskim”. Projekt wspófinansowany jest ze środków PFRON przy udziale Województwa Lubuskiego.

Zadanie kierowane jest przede wszystkim do niewidomych i słabowidzących mieszkańców województwa lubuskiego.

W ramach realizacji projektu przekażemy kalendarze ścienne na 2021 rok. Zastosowana forma kalendarza-wykorzystanie druku transparentnego- umożliwi dostęp do publikacji i do informacji wszystkim uczestnikom życia społecznego, niezależnie od występujących ograniczeń. Niewidomi odbiorcy otrzymają narzędzie całkowicie dostosowane do ich potrzeb, z którego będą mogli korzystać przez cały rok.

Publikacje trafią również do organizacji pozarządowych zajmujących się pomocą osobom z niepełnosprawnością oraz do 15 Tyflopunktów Fundacji Szansa dla Niewidomych.

Więcej informacji oraz przyjmowanie zgłoszeń :

Tyflopunkt Fundacji Szansa dla Niewidomych

ul. K. Lisowskiego 3 (Ip.), 65-072 Zielona Góra.

tel. kom: 662 138 900

tel.: 68 324 40 23

mail : zielonagora@szansadlaniewidomych.org

zdjęcie przedstawia majową kartkę z kalendarza. W górnej części została umieszczona grafika lupy elektronicznej z krótkim opisem, a w dolnej część funkcjonalna kalendarza- z dniami tygodnia i liczbami.

Accessibility Toolbar