CZY JEZUS JEST BOGIEM? Spotkanie Pawła Lisickiego z Markiem Kalbarczykiem!

Szansa - Jesteśmy Razem

CZY JEZUS JEST BOGIEM? Spotkanie Pawła Lisickiego z Markiem Kalbarczykiem!

Paweł Lsicki

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu „Jesteśmy razem”!

W środę 7 lipca, o godzinie 14.00 w Salonie Prezentacyjnym Fundacji Szansa dla Niewidomych, przy ul. Gałczyńskiego 7 w Warszawie, naszym gościem będzie:
Red. Paweł Lisicki
autor niezwykle ciekawej publikacji pt.: „Czy Jezus jest Bogiem? Od judaizmu do chrześcijaństwa.”
Wydarzenie będzie transmitowane online na Facebooku i Youtube Fundacji!

Kto i kiedy pierwszy raz zaczął uznawać Jezusa za więcej niż człowieka? Kiedy ktoś pierwszy raz wprost nazwał Jezusa Bogiem? Autor w fascynujący sposób pokazuje, jak rodziła się wiara w boskość Chrystusa.
Paweł Lisicki to dziennikarz, publicysta, pisarz, były redaktor naczelny dziennika „Rzeczpospolita” i tygodnika „Uważam Rze”, obecnie tygodnika „Do Rzeczy”. W 1998 roku otrzymał Nagrodę im. Andrzeja Kijowskiego za książkę Doskonałość i nędza. Autor dwóch dramatów – Jazon (2000) i Próba (2005), powieści Przerwa w pracy (2009), książek: Kto zabił Jezusa? (2013) i Tajemnica Marii Magdaleny (2014), oraz wstępów krytycznoliterackich do Boskiej Komedii Dantego i pism Savonaroli.

Ze strony Fundacji, rozmowę prowadzić będzie jej założyciel i Przewodniczący Rady Fundatorów, Marek Kalbarczyk, ale liczymy także na aktywność pozostałych uczestników.
Ze względu na wysokie zainteresowanie spotkaniem oraz obowiązujące ograniczenia, na spotkaniu możemy przyjąć nie więcej niż 30stu gości, dlatego na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy” prosimy chętnych o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego pod adresem: https://form.jotform.com/211814263753050
#Opisujemy: Na zdjęciu Paweł Lisicki.

Accessibility Toolbar