Rozpoczynamy głosowanie etapu ogólnopolskiego KONKURSU IDOL!

Fundacja Szansa dla Niewidomych

Rozpoczynamy głosowanie etapu ogólnopolskiego KONKURSU IDOL!

Głosowanie będzie trwać do 23 sierpnia.

Tak jak podczas etapu regionalnego głosować można na trzy sposoby:

  1. Poprzez wysyłanie głosów pocztą na adres: Fundacja Szansa dla Niewidomych, ul. Chlubna 88, 03-051 Warszawa (podając imię i nazwisko lub nazwę kandydata);
  2. Poprzez wysyłanie głosów drogą mailową na adres idol@szansadlaniewidomych.org (podając imię i nazwisko lub nazwę kandydata);
  3. Oddając głos na stronie internetowej http://idol.szansadlaniewidomych.org/.

Kandydatami w etapie ogólnopolskim KONKURSU IDOL są zdobywcy pierwszych, drugich i trzecich miejsc w etapie regionalnym. Charakterystyka niniejszych kandydatów jest dostępna na stronie http://idol.szansadlaniewidomych.org/

Poniżej przedstawiamy listę kandydatów:

IDOL ŚRODOWISKA:

  1. Adam Wala– województwo opolskie
  2. Agata Plech– województwo śląskie
  3. Alicja Stelmaszczyk– województwo opolskie
  4. Anita Nowicka– województwo lubuskie
  5. Anna Bocheńska– województwo mazowieckie
  6. Anna Drabarz– województwo podlaskie
  7. Anna Gębka– województwo mazowieckie
  8. Anna Karolak– województwo dolnośląskie
  9. Barbara Moskal– województwo podkarpackie
  10. Barbara Wysoczańska- Grochal– województwo małopolskie
  11. Bogusław Krasnodębski– województwo zachodniopomorskie
  12. Dariusz Kuciński– województwo lubuskie
  13. Dominika Feiglewicz– województwo małopolskie
  14. Dominika Putyra– województwo mazowieckie 
  15. Elena Świątkowska– województwo podlaskie
  16. Elżbieta Siudak– województwo świętokrzyskie
  17. Ewa Anna Ambrożej– województwo podlaskie
  18. Halina Czosnowicz– województwo zachodniopomorskie
  19. Hanna Pasterny– województwo śląskie 
  20. Izabela Wasilewska– województwo kujawsko-pomorskie
  21. Jerzy Deja– województwo kujawsko-pomorskie
  22. Jerzy Dzióbek– województwo pomorskie
  23. Joanna Zarzeczna– województwo śląskie
  24. Katarzyna Pasławska– województwo dolnośląskie
  25. Krystyna Malarecka– województwo świętokrzyskie
  26. Leszek Szmaj– województwo wielkopolskie
  27. Lucyna Zaleska– województwo małopolskie
  28. Marcin Kaczmarzyk– województwo podkarpackie
  29. Marcin Pleśniak– województwo dolnośląskie
  30. Patrycja Klakla– województwo zachodniopomorskie
  31. Paweł Słowik– województwo świętokrzyskie
  32. Piotr Pańków– województwo opolskie
  33. Teresa Biało i NEFI– województwo podkarpackie
  34. Tomasz Jerzyk– województwo wielkopolskie

MEDIA:

  1. Andrzej Tikhonov– województwo dolnośląskie
  2. blog „Słabowidzący- dobrze myślący”, jak również kanał YouTube „SłaboWIDZĄCY”– województwo mazowieckie
  3. Elżbieta Korczyńska– województwo mazowieckie
  4. Marzena Rogalska– województwo mazowieckie
  5. Monitor trzeciego sektora. Kwartalnik organizacji pozarządowych Opola oraz ludzi aktywnych i wrażliwych– województwo opolskie
  6. Nowa Trybuna Opolska– województwo opolskie
  7. Radio Eska– województwo lubuskie
  8. Radio Leliwa– województwo podkarpackie
  9. Radio Park FM– województwo opolskie
  10. Radio Rzeszów– województwo podkarpackie
  11. Radio Zachód– województwo lubuskie
  12. Rafał Kondraciuk– województwo dolnośląskie
  13. Studenckie Radio Żak Politechniki Łódzkiej– województwo łódzkie
  14. TVL Telewizja Lokalna Tarnobrzeg– województwo podkarpackie
  15. TVP 3 Białystok– województwo podlaskie
  16. Wydawnictwo Bratczyk– województwo podlaskie

URZĄD OTWARTY DLA NIEWIDOMYCH:

  1. Agnieszka Górniak- Ekspert ds. wsparcia i współpracy z NGO od 2017 r.– województwo mazowieckie
  2. Andrzej Michalski Dyrektor Świętokrzyskiego Oddziału PFRON– województwo świętokrzyskie
  3. Biuro Partnerstwa i Dialogu Obywatelskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego– województwo opolskie
  4. Centrum Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta Opola– województwo opolskie
  5. Krystyna Anna Jurys– województwo świętokrzyskie
  6. Marek Materek Prezydent Miasta Starachowice– województwo świętokrzyskie
  7. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Siedlcach– województwo mazowieckie
  8. Narodowy Fundusz Zdrowia w Zielonej Górze– województwo lubuskie
  9. Ośrodek Informacji dla Osób Niepełnosprawnych przy Miejskim Zespole ds. Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych w Olsztynie– województwo warmińsko-mazurskie
  10. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Częstochowie na czele z Panią Dyrektor Katarzyną Buchajczuk– województwo śląskie 
  11. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kozienicach– województwo mazowieckie
  12. Powiatowy Urząd Pracy w Policach– województwo zachodniopomorskie
  13. Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Rybniku– województwo śląskie
  14. Urząd Miasta Torunia, Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej– województwo kujawsko-pomorskie
  15. Urząd Miasta w Tarnobrzegu– województwo podkarpackie
  16. Urząd Miasta Żnin– województwo kujawsko-pomorskie
  17. Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krosna– województwo podkarpackie
  18. Wydział Zdrowia Urzędu Miasta Rzeszowa– województwo podkarpackie
  19. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Opolu– województwo opolskie
  20. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Zielonej Górze– województwo lubuskie

EDUKACJA:

  1. Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Politechniki Białostockiej– województwo podlaskie
  2. Biuro Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Rzeszowskiego– województwo podkarpackie
  3. Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 13 dla Uczniów Niewidomych i Słabowidzących oraz z innymi niepełnosprawnościami im. Marii Grzegorzewskiej we Wrocławiu– województwo dolnośląskie
  4. Elżbieta Neroj Radca generalny w Departamencie Wychowania i Kształcenia Integracyjnego w Ministerstwie Edukacji Narodowej– województwo mazowieckie
  5. Michał Jalinnik– województwo mazowieckie
  6. Państwowa Uczelnia Zawodowa w Tarnobrzegu– województwo podkarpackie
  7. Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu– województwo podkarpackie
  8. Politechnika Wrocławska – Laboratorium Tyfloinformatyczne w Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo Technicznej Politechniki Wrocławskiej– województwo dolnośląskie
  9. Przedszkole nr 6 w Nysie– województwo opolskie
  10. Szkoła Podstawowa nr 13 w Opolu– województwo opolskie
  11. Szkoła Podstawowa nr 20 w Opolu– województwo opolskie
  12. Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie– województwo zachodniopomorskie
  13. Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie– województwo zachodniopomorskie
  14. Szkoła Podstawowa nr 55 w Szczecinie „Błękitna”– województwo zachodniopomorskie
  15. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie– województwo lubelskie
  16. Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach– województwo mazowieckie
  17. Uniwersytet Wrocławski– województwo dolnośląskie

INSTYTUCJA/PLACÓWKA KULTURY/FIRMA:

  1. Bank Śląski Oddział Bytom ul. Dworcowa 12– województwo śląskie 
  2. Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice– województwo mazowieckie
  3. Centrum Aktywności Kulturalnej Osób Niesprawnych Wzrokowo w Książnicy Pomorskiej w Szczecinie– województwo zachodniopomorskie
  4. Centrum Handlowe Focus– województwo kujawsko-pomorskie
  5. Centrum Kultury Zachód– województwo dolnośląskie
  6. Firma Greg Wodzirej z Opola– województwo opolskie
  7. Galeria Bielska BWA– województwo śląskie
  8. Klub Modnej Babeczki– województwo świętokrzyskie
  9. Krakowskie Biuro Festiwalowe– województwo małopolskie
  10. Krematorium dla zwierząt Lwie Serce Iwaniccy– województwo lubelskie
  11. Lubuski Teatr– województwo lubuskie
  12. Martel- Mariusz Ziętara– województwo kujawsko-pomorskie
  13. Mediateka Zielonogórska– województwo lubuskie
  14. Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach Filia nr 9– województwo świętokrzyskie
  15. Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu– województwo opolskie
  16. Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku– województwo podkarpackie
  17. Muzeum Emigracji w Gdyni– województwo pomorskie
  18. Muzeum Historyczne w Białymstoku– województwo podlaskie
  19. Muzeum w Bielsku Podlaskim– województwo podlaskie
  20. Muzeum w Tykocinie– województwo podlaskie
  21. Niewidzialny Dom– województwo kujawsko-pomorskie
  22. Oddział Rejonowy PCK w Kozienicach– województwo mazowieckie
  23. Paweł Romańczuk twórca grupy Małe Instrumenty– województwo dolnośląskie
  24. Pawilon Czterech Kopuł- Muzeum Narodowe we Wrocławiu– województwo dolnośląskie
  25. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rzeszowie– województwo podkarpackie
  26. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków – Lubuski Oddział Rejonowy w Zielonej Górze– województwo lubuskie
  27. Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko”– województwo łódzkie
  28. Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Szczecinie– województwo zachodniopomorskie
  29. Skansen Archeologiczny Karpacka Troja– województwo podkarpackie
  30. Stowarzyszenie Działań Twórczych i Rozwoju „Nawigacja”– województwo świętokrzyskie
  31. Stowarzyszenie POLITES ze Szczecina– województwo zachodniopomorskie
  32. Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu– województwo opolskie
  33. Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie– województwo małopolskie
  34. Teatr Roma– województwo mazowieckie
  35. Teatr Rozrywki w Chorzowie– województwo śląskie
  36. WOMAI- World Of My All Inspirations– województwo małopolskie

Zapraszamy do głosowania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *