Rekrutacja szkół z terenów województwa opolskiego do udziału w projekcie pod nazwą :„Niewidomy kolega? Mój dobry przyjaciel, a ja już wiem jak mu pomagać”.

Szansa - Jesteśmy Razem

Rekrutacja szkół z terenów województwa opolskiego do udziału w projekcie pod nazwą :„Niewidomy kolega? Mój dobry przyjaciel, a ja już wiem jak mu pomagać”.

Rekrutacja szkół z terenu województwa opolskiego do udziału w projekcie pod nazwą :„Niewidomy kolega? Mój dobry przyjaciel, a ja już wiem jak mu pomagać”. Alternatywne zajęcia zdalne dla uczniów opolskich szkół podstawowych (edycja III ).

 Zadanie finansowane jest przez Samorząd Województwa Opolskiego ze środków PFRON.

Fundacja Szansa dla Niewidomych oddział w Opolu zaprasza szkoły podstawowe z terenu Opolszczyzny do udziału w projekcie kierowanym do uczniów klas I-III.

W trzeciej edycji projektu weźmie udział 50 szkół z Opola i województwa opolskiego. Zakwalifikowane do udziału w projekcie szkoły otrzymają przygotowany przez Fundację filmik szkoleniowy, który będą mogły wykorzystać w dowolnym dla nich czasie i formie. 20 szkół, do których uczęszczają uczniowie ze szczególnymi trudnościami w nauce (po uzasadnieniu takiej sytuacji) będą mogły otrzymać wyjątkowy pakiet oprogramowania ułatwiającego naukę.

Natomiast pozostałym 30 placówkom przekażemy publikacje  w druku transparentnym z wypukłymi rycinami.

Więcej informacji o projekcie oraz przyjmowanie zgłoszeń :

Fundacja Szansa dla Niewidomych

ul. Katowicka 39/406, 45-061 Opole.

tel. kom: 692 451 051

tel.: 77 441 76 62

mail :  opole@szansadlaniewidomych.org

Szkolenia odbędą się od września do końca listopada br. O udziale placówek w ww. projekcie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Terminy realizacji zajęć ustalane będą wspólnie ze zgłoszonymi szkołami .

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie.

Accessibility Toolbar