Zaproszenie na XVIII edycję REHA FOR THE BLIND IN POLAND

Szansa - Jesteśmy Razem

Zaproszenie na XVIII edycję REHA FOR THE BLIND IN POLAND

Wielkie Spotkanie Niewidomych, Słabowidzących i ich Bliskich w ramach XVIII edycji Międzynarodowej Konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND zbliża się wielkimi krokami. Już 11.09 o godzinie 14:00 spotkamy się w Pałacu Kultury i Nauki na otwarciu czterodniowego wydarzenia w trakcie którego prowadzone będą prelekcje dotyczące idei świata otwartego dla niepełnosprawnych. W Centrum Nauki Kopernik wystawa zachwyci nas nowościami ze świata technologii, a na lubiących rozrywkę czekać będą gry i zabawy, przystosowane do potrzeb osób niewidomych, na które zapraszamy całe rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z programem, który znajdą Państwo w zakładce Konferencja REHA.

Dla tych z Państwa, którzy z jakiegokolwiek względu nie będą mogli przybyć do Warszawy osobiście, REHA transmitowana będzie przez Internet i tłumaczona na 12 języków.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Konferencji i towarzyszących jej atrakcjach zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Accessibility Toolbar