ZAPROSZENIE DLA DZIENNIKARZY

Szansa - Jesteśmy Razem

ZAPROSZENIE DLA DZIENNIKARZY

Zdjęcie przedstawia uśmiechniętą kobietę z mikrofonem przed kamerą

W imieniu Założycieli i Kierownictwa Fundacji Szansa dla Niewidomych oraz społeczności naszych współpracowników i beneficjentów mamy zaszczyt serdecznie zaprosić przedstawicieli mediów na odbywającą się pod Patronatem Honorowym Marszałek Sejmu, Elżbiety Witek, uroczystość wieńczącą jubileusz 30-lecia Fundacji Szansa dla Niewidomych, która odbędzie się w dniu 10 stycznia 2022 roku o godzinie 15:00 w Sali Balowej Muzeum Zamku Królewskiego w Warszawie.

Specjalnie dla naszych gości zaplanowaliśmy liczne wydarzenia i atrakcje, co do których mamy nadzieję, że w stopniu odpowiadającym naszej historii i owocom naszej działalności uświetnią to spotkanie, między innymi:
– powitanie, toast i serdeczne życzenia,
– wystąpienia gości specjalnych, wybitnych osób niewidomych i słabowidzących, przedstawicieli władz i instytucji, którzy otaczają opieką osoby z niepełnosprawnościami,
– udział beneficjentów Fundacji Szansa dla Niewidomych i solidarnościowej elity tego środowiska,
– projekcja filmu o działalności Fundacji „Źródło nadziei” i krótkie wystąpienia jego bohaterów,
– koncert „Jesteśmy razem” z udziałem wybitnych niepełnosprawnych i pełnosprawnych artystów: muzyka klasyczna, jazz, ambitny rock,
– odczytanie fragmentów książek i wierszy Marka Kalbarczyka w wykonaniu Jerzego Zelnika,
– odwiedziny Świętego Mikołaja z upominkami,
– smaczny poczęstunek.

Wydarzenie poprowadzi redaktor Krzysztof Ziemiec.

Zespół Fundacji Szansa dla Niewidomych
Będzie nam niezmiernie miło, jeśli przedstawiciele Państwa redakcji uświetnią naszą uroczystość swoją obecnością. Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 5 stycznia 2022 r.: tel. 602 35 11 45 lub marek.kalbarczyk@szansadlaniewidomych.org.

Uroczystość jest realizowana zgodnie z zarządzeniami władz, w szczególności dotyczącymi zabezpieczeń epidemicznych Covid-19. Przedstawiony program i termin może być zmodyfikowany pod wpływem wiadomości dotyczących tej kwestii.

Accessibility Toolbar