Konferencja REHA FOR THE BLIND w Poznaniu

Szansa - Jesteśmy Razem

Konferencja REHA FOR THE BLIND w Poznaniu

W środę 29 czerwca mieliśmy ogromną przyjemność poprowadzić regionalną konferencję REHA FOR THE BLIND w Poznaniu. Wydarzenie odbyło się w Sali Białej Urzędy Miasta przy placu Kolegiackim 17. Głównymi tematami poruszanymi na konferencji były dostępność kultury, edukacji oraz instytucji użyteczności publicznej, a także informacje związane z innowacjami w dziedzinie niwelowania skutków niepełnosprawności wzroku. Dodatkowo na uczestników konferencji czekały atrakcje w postaci występu członków Studia Piosenki Metro, wystawa „Świat Dotyku i Dźwięku” oraz rozstrzygnięcie konkursu IDOL.

Dzień później było można nas spotkać również w Zielonej Górze, a w dniu dzisiejszym odwiedziliśmy przepiękny Wrocław. Mamy nadzieję, że nawet jeżeli nie mogliście być z nami osobiście na żadnej z wymienionych konferencji, to oglądaliście te wydarzenia online.

W dniach 15-18 września odbędzie się spotkanie centralne w Warszawie w Centrum Nauki Kopernik, którego głównym tematem będzie „Świat otwarty dla niewidomych – autentyczne niwelowanie skutków niepełnosprawności w dążeniu do wyrównania życiowych szans”. Jeżeli jednak mielibyście ochotę zobaczyć się z nami wcześniej to zapraszamy na nasze pozostałe spotkania regionalne lub do śledzenia naszych konferencji online.

Nadchodzące wydarzenia:

8 lipca (piątek) – konferencja i spotkanie integracyjne Lublin

3 sierpnia (środa) – konferencja i spotkanie integracyjne Gdańsk

5 sierpnia (piątek) – konferencja Szczecin

6 sierpnia (sobota) – spotkanie integracyjne Szczecin

12 sierpnia (piątek) – spotkanie integracyjne Białystok

2 września (piątek) – konferencja Katowice

Accessibility Toolbar