Nowy numer miesięcznika „Help-jesteśmy razem”(91) już dostępny!

Szansa - Jesteśmy Razem

Nowy numer miesięcznika „Help-jesteśmy razem”(91) już dostępny!

Jak być razem, by być razem naprawdę?”, zastanawia się we wstępie redaktor naczelny pisma „Help”, Marek Kalbarczyk. 91 numer miesięcznika traktuje o empatii w środowisku osób z niepełnosprawnością, która nie zawsze przychodzi łatwo.
W najnowszym numerze informujemy m.in. o programie likwidacji barier architektonicznych, aplikacji nawigacyjnej wspierającej osoby z niepełnosprawnością w warszawskim metrze czy jednostkach uczelnianych pierwszego kontaktu dla osób niewidomych i słabowidzących, chcących podjąć studia. W miesięczniku znajdziecie aktualności i wydarzenia, poznacie bezwzrokowe dyscypliny sportu, a także przeczytacie osobiste eseje naszych autorów. Waszej uwadze polecamy zwłaszcza artykuł Radosława Nowickiego pt. „Teatr Współczesny w Szczecinie otwiera się na osoby z niepełnosprawnością”.
Jeśli jeszcze nie miałeś/aś okazji zapoznać się z tym, co przygotowała dla Ciebie redakcja „Helpa”, zapraszamy do lektury już dziś! Numer 91 naszego czasopisma oraz numery archiwalne możesz pobrać ze strony: https://www.szansadlaniewidomych.org/index.php/help
Miesięcznik w formacie TXT jest bezpośrednio dostępny pod adresem: https://pliki.altix.pl/HELP/HELP_91/HELP_91_online.txt
Życzymy przyjemnej lektury!

Projekt „HELP– jesteśmy razem – miesięcznik, informacje o świecie dotyku i dźwięku dla osób niewidomych, słabowidzących oraz ich otoczenia” jest dofinansowany ze środków PFRON i ze środków własnych Fundacji Szansa dla Niewidomych.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Accessibility Toolbar