Nowy numer miesięcznika „Help- jesteśmy razem” (95)

Szansa - Jesteśmy Razem

Nowy numer miesięcznika „Help- jesteśmy razem” (95)

Możecie już czytać nowy numer miesięcznika „Help- jesteśmy razem”! W najnowszym numerze znajdziecie wiele cennej wiedzy od ekspertów dostępności, a także sporo ciekawych felietonów i reportaży. Szczególnie polecamy Waszej uwadze artykuł pt. „Dostępność na serio. Wsparcie z inteligencją prawdziwą i sztuczną” Marka Kalbarczyka. Autor pisze:
„[…] w dobie technologii XXI wieku, skomplikowanych wymagań i uwarunkowań, nie ma miejsca na namiastkę rehabilitacji i udawaną empatię. W społeczeństwach zorganizowanych nowocześnie, a więc informacyjnych, tym bardziej postinformacyjnych, każdemu stawia się wymagania przekraczające wyobrażenie poprzednich pokoleń”.

Kompletne wydanie numeru w formatach PDF, DOC, TXT, RTF (wkrótce również w wersji audio) znajdziecie na stronie: https://www.szansadlaniewidomych.org/index.php/help/

Projekt „HELP– jesteśmy razem – miesięcznik, informacje o świecie dotyku i dźwięku dla osób niewidomych, słabowidzących oraz ich otoczenia” jest dofinansowany ze środków PFRON i ze środków własnych Fundacji Szansa – Jesteśmy Razem.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Accessibility Toolbar