Niewidomi za kierownicą – TERENOWY PATROL

Szansa - Jesteśmy Razem

Niewidomi za kierownicą – TERENOWY PATROL

Niezwykłe wydarzenie już wkrótce!

Niewidomi i prowadzenie samochodów terenowych oraz quadów – to połączenie, które może wydać się niewiarygodne, ale my jesteśmy gotowi udowodnić, że „niewykonalne” to słowo, które nie istnieje w naszym słowniku.

Przypominamy, że w zeszłym roku mieliśmy okazję pokazać, że również niewidomi potrafią pokonywać bezdroża. Dwa lata temu z pełnym zaangażowaniem prowadziliśmy auta na torze w Modlinie, co spotkało się z ogromnym zainteresowaniem i wieloma pozytywnymi emocjami.

Nadszedł czas na kolejny krok w naszej niezwykłej podróży. Tym razem zaplanowaliśmy jeszcze bardziej ekscytujące wydarzenie. Osoby z wadą wzroku będą miały okazję prowadzić profesjonalne samochody terenowe oraz quady na specjalnie przygotowanym terenie. Całość będzie odbywać się pod ścisłą opieką doświadczonych instruktorów.

W trakcie tego niezwykłego spotkania z offroadem nasi uczestnicy nie tylko przeżyją emocje związane z jazdą, ale także zdobędą wiedzę na temat techniki motoryzacyjnej i wezmą udział w szkoleniu w symulatorze wypadków/dachowania.

Nie zapomnieliśmy również o miłośnikach koni! Będziecie mieli okazję na przejażdżkę konną, by jeszcze bardziej wzbogacić swoje doświadczenia.

Na zakończenie dnia czeka na Was przyjemny piknik przy ognisku, gdzie będziecie mogli podzielić się swoimi wrażeniami i spędzić czas z innymi pasjonatami.

Kiedy odbywa się wydarzenie?
Sobota, 30 września 2023r. od godz. 9:00.

Jak się zgłosić?
Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie telefonicznie pod numerem 22 635 10 60.

Jak dojechać na miejsce wydarzenia?
Zapewniamy transport autokarem na miejsce wydarzenia i z powrotem.

To będzie niezapomniane wydarzenie, które pokaże, że możliwości są nieograniczone, a każdy może spełnić swoje marzenia. Do zobaczenia na naszym offroadowym spotkaniu!

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego

#NiewidomiOffroad
@Mazowsze.serce.Polski #mazowsze.serce.polski @TerenowyPatrol 

Accessibility Toolbar