Obchody 20-lecia Fundacji

Szansa - Jesteśmy Razem

TRANSMISJA NA ŻYWO!

od godziny 18.00!

20 LAT FUNDACJI SZANSA DLA NIEWIDOMYCH


Z okazji 20-lecia działalności Fundacji oraz jej aktywności na Mazowszu serdecznie zapraszamy na uroczystości rocznicowe, które odbędą się 24 października 2012 r. w Galerii Porczyńskich (Plac Bankowy 1 w Warszawie, wejście od ul. Elektoralnej) o godzinie 17.00.


Przygotowaliśmy dla Państwa wspaniałe atrakcje, które uświetnią naszą imprezę. Mamy nadzieję, że spotkanie z naszymi działaczami, rzeszą przedstawicieli środowiska oraz przyjaciółmi związanymi z regionem Mazowsza, stanie się inspirującym impulsem do dalszej pracy na rzecz idei ŚWIATA OTWARTEGO DLA NIEWIDOMYCH, którą kierujemy się od wielu lat.


Wierzymy, iż ufają Państwo, że jak zawsze, spotkanie przez nas organizowane będzie po prostu świetne: znakomity koncert, wystąpienia wybitnych gości specjalnych, wyróżnienie tych, którzy w naszej opinii zdziałali najwięcej, gra w PingPonga dla niewidomych oraz strzelectwo bezwzrokowe z nagrodami dla najlepszych, smaczny poczęstunek, to tylko niektóre z przygotowanych przez nas atrakcji. Zaprosiliśmy wiele osób, które Państwo cenią i lubią, aby pokazali, że nasze środowisko nie jest im obojętne. Gwarantuje to nie tylko interesujące spotkanie, dobrą zabawę, ale i sukcesy w następnych latach. Od początku naszej działalności staramy się jednoczyć społeczeństwo dla idei nowoczesnej rehabilitacji inwalidów wzroku i musimy wspólnie przyznać, że dużo nam się udało. 20 lat to piękny wiek, nie pozostaje więc nam nic innego, jak obiecać, że wraz z biegiem czasu, pomocą przyjaciół będziemy jeszcze skuteczniejsi!

Accessibility Toolbar