Wsparcie jednorazowe

Szansa - Jesteśmy Razem

Wiosenny Darczyńca poprawił nam humor! Dziękujemy firmie ROTORTECH http://myjultradzwiekami.pl/ – producentowi myjek różnego typu. Jak to dobrze, że tak wiele firm chce dawać szansę Niewidomym. Wspólnymi siłami zdziałamy wiele dobrego, wystarczy chcieć!

Pomaganie ma ogromną moc. Jak głosi przysłowie, „Cokolwiek dobrego uczynimy naszemu bliźniemu, zyskuje na tym nasza dusza”.
Dziękujemy za wsparcie Przedsiębiorstwu HAK https://www.hak.com.pl/hak/ – dobrze jest móc na Was liczyć!

Jakie to miłe, gdy zgłaszają się do nas kolejni Darczyńcy! Dziękujemy I-KANCELARII https://www.i-kancelaria.pl/
Każdy dobry gest umacnia nas w wierze w lepsze jutro. Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za wsparcie.

Z radością powiadamiamy Państwa o nowym Przyjacielu naszej Fundacji! Wsparła nas firma Polskie Centrum Dachowe https://polskiecentrumdachowe.pl/

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za każdą pomoc – nawet małą cegiełkę na rzecz realizowanych przez nas projektów.

Chcemy podziękować kolejnemu darczyńcy, który docenił działalność naszej Fundacji!
Hotel Crocus http://hotelcrocus.pl/ z Zakopanego przekazał nam darowiznę, wspierając tym samym osoby niewidome i niedowidzące.
Pomagajmy innym, a dobro na pewno powróci!

W tym trudnym czasie jesteśmy szczególnie wdzięczni naszym Darczyńcom. Dziękujemy firmie DIOLUT (https://diolut.pl/) za chęć wsparcia. Dzielmy się dobrem, na ile tylko jest to możliwe! Pomaganie innym zawsze popłaca.

Dziękujemy sklepowi medycznemu MegaMedic (https://megamedic.pl/) za jednorazowe wsparcie w postaci darowizny dla osób niewidomych oraz tych, które mają poważne problemy z widzeniem. Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za docenienie naszych działań.

W imieniu naszych Podopiecznych z całego serca dziękujemy sklepowi MURRANO (https://www.murrano.pl/) za zaangażowanie i chęć niesienia pomocy Potrzebującym! Dzięki Państwa wsparciu w formie darowizny, możemy z radością powitać zimę.

Jak to dobrze jest móc liczyć na wsparcie zewnętrznych firm! Jedną z nich jest VHCT (http://www.vhct.pl/pl/), producent betonu architektonicznego. Dziękujemy za to, że ufają nam Państwo i za naszym pośrednictwem chcecie pomagać osobom niewidomym.

Wspaniała wiadomość dla naszej Fundacji: otrzymaliśmy kolejne wsparcie od AIF Kancelarii (https://www.aif.com.pl/), która zainteresowała się zdrowiem naszych Podopiecznych. Dziękujemy, że osoby Niewidome oraz te, które każdego dnia widzą coraz gorzej, mogą liczyć na wsparcie od firm zewnętrznych. Oby tak dalej!

Kolejne wsparcie, a więc i kolejny powód do radości otrzymaliśmy od firmy INSEO (https://www.inseo.pl/). Witamy nowego Darczyńcę w gronie Przyjaciół, dających szansę Niewidomym. Miło nam!

Inseo-Logo

Sklep Pancernik (https://pancernik.eu/) to kolejna firma, którą z przyjemnością i uśmiechem witamy w gronie naszych Darczyńców. Wspólnie działajmy na rzecz Niewidomych i Niedowidzących – warto pomagać!


Z radością zawiadamiamy, że do listy naszych Darczyńców dołącza wrocławska firma AFTERWEB (https://afterweb.pl/). Dziękujemy za darowiznę dla Niewidomych, którzy codziennie zmagają się z trudną codzienności

Nowa firma na liście naszych Darczyńców to wrocławska AIF Kancelaria (https://www.tuodszkodowania.pl/), specjalizująca się w uzyskiwaniu wysokich odszkodowań dla osób, poszkodowanych w wypadkach. Dziękujemy, że również dla Fundacji udało się coś uzyskać 🙂 Każda pomoc dużo dla nas znaczy. Witamy w gronie Przyjaciół!


Dzięki Sponsorom nasza Fundacja może realizować kolejne akcje oraz projekty na rzecz osób niewidomych i niedowidzących. Kolejną firmą na liście wdzięczności jest BERENDSEN (https://www.berendsen.pl/ ), dostawca rozwiązań biznesowych różnego typu: od tekstyliów aż po urządzenia higieniczne i przemysłowe. Dziękujemy za pamięć o Potrzebujących!


Grono Darczyńców naszej Fundacji zasiliła dziś firma ELJOT TECH ( http://www.eljottech.pl/ ), uzyskująca dotacje na rozmaite projekty dla przedsiębiorstw z całej Polski. Bardzo dziękujemy za darowiznę, która trafiła na nasze konto. Środki na pewno zostaną dobrze wykorzystane – z korzyścią dla Podopiecznych Szansy dla Niewidomych.


Nasi Podopieczni otrzymali dziś pomoc finansową od sklepu MaloDesign ( https://malodesign.pl/ ), w którym można kupić meble designerskie. Witamy kolejną firmę w gronie Przyjaciół naszej Fundacji. Oby Darczyńców o dobrym sercu nigdy nie zabrakło!

Dzisiaj napłynęło do nas jednorazowe wsparcie od firmy II – Inwestycje CL Spółka Akcyjna www.osiedlesielanka.pl  Dziękujemy za pomoc na rzecz Niewidomych i Słabowidzących, którzy szczególnie potrzebują opieki i poprawy jakości życia. Cieszymy się, że chcą nas Państwo wspierać w działaniach!

osiedlesielanka

Accessibility Toolbar