WIELKI WYŚCIG NIEWIDOMYCH

Szansa - Jesteśmy Razem

WIELKI WYŚCIG NIEWIDOMYCH

Na zdjęciu przykładowy tandem

Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w okolicznościowym rajdzie tandemowym w sobotę 11 września 2021 r.

Okoliczność to znakomita, gdyż Fundacja Szansa dla Niewidomych obchodzi w tym roku 30-lecie swego działania na rzecz naszego środowiska. Rajd odbędzie się w czasie międzynarodowej konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND. Wystartujemy spod domu św. Teresy – domu chłopców z Lasek Warszawskich, a zakończymy przed Centrum Nauki Kopernik. Dla żądnych walki sportowej przewiduje się na koniec trasy ostry finisz.

Organizatorzy przewidują nagrody pieniężne dla wszystkich uczestników i tak: dla załogi zwycięskiej 1000 zł, za zajęcie drugiego miejsca 600 zł i za zajęcie trzeciego miejsca 400 zł. Ponadto, wszystkie pary, które ukończą rajd otrzymają po 200 zł. Istnieje także możliwość zwrotu kosztów paliwa do samochodów, którymi przyjadą grupy uczestników rajdu.

Zgłoszenia chęci uczestnictwa przyjmujemy do 29 sierpnia br. pod adresem mailowym: sylperyt@gmail.com

W wydarzeniu przewidujemy udział mediów. Szczerze zachęcamy do aktywnego udziału w obchodzie tak ważnej dla nas uroczystości.Celem Fundacji Szansa dla Niewidomych jest działalność na rzecz umożliwienia niewidomym osiągania sukcesów we wszystkich dziedzinach życia. Naprawdę warto przyjechać do Warszawy i spotkać się z pasjonatami turystyki rowerowej niewidomych.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich chętnych!

Accessibility Toolbar