PODKARPACKIE ZAMKI – NAJNOWSZY PRZEWODNIK FUNDACJI SZANSA DLA NIEWIDOMYCH

Szansa - Jesteśmy Razem

PODKARPACKIE ZAMKI – NAJNOWSZY PRZEWODNIK FUNDACJI SZANSA DLA NIEWIDOMYCH

Na zdjęciu okładka oraz fragment publikacji

Z przyjemnością przedstawiamy Nasz najnowszy przewodnik pod tytułem „Podkarpackie zamki na wyciągnięcie ręki. Przewodnik turystyczny dla osób niewidomych i słabowidzących.”

Serdecznie zapraszamy do podróży po najciekawszych zamkach województwa podkarpackiego!

Przewodnik powstał w ramach zadania pn. „Podkarpackie zamki otwarte dla turysty z dysfunkcją wzroku” dofinansowanego ze środków PFRON będących w dyspozycji Samorządu Województwa Podkarpackiego – Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie.

Publikacja powstała w dwóch formach dostosowanych dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami, w szczególności z dysfunkcją wzroku. W technice druku transparentnego, czyli połączenia powiększonego czarnodruku oraz pisma brajlowskiego wraz z tyflografikami, czyli wypukłymi obrazkami, które osobom niewidomym i słabowidzącym pozwalają poprzez dotyk zapoznać się z najważniejszymi zamkami województwa podkarpackiego oraz jego mapą. Druga forma to audiobook do pobrania poniżej:

wydanie audiobooka pn. „Podkarpackie zamki na wyciągnięcie ręki. Przewodnik turystyczny dla osób niewidomych i słabowidzących.”

Accessibility Toolbar