JUŻ ZA TYDZIEŃ LOSOWANIE NAGRÓD IDOL 2021

Szansa - Jesteśmy Razem

JUŻ ZA TYDZIEŃ LOSOWANIE NAGRÓD IDOL 2021

Zgodnie z obietnicą, we wtorek 2 listopada o godzinie 15.00, Fundacja Szansa dla Niewidomych rozlosuje nagrody wśród prawie 60 000 głosujących w tegorocznej edycji konkursu IDOL. Osobno dla polskich i zagranicznych uczestników. Losowanie poprowadzą: Prezes Fundacji: Malwina Wysocka-Dziuba Przewodniczący Rady Fundatorów: Marek Kalbarczyk, Przewodniczący Rady Patronackiej: Janusz Mirowski Aby zapewnić pełną transparentność procesu losowania, będzie ono transmitowane na żywo w internecie.

Dla zagranicznych uczestników Fundacja rozlosuje jedną nagrodę o wartości 100 USD oraz dziesięć nagród po 10 USD, zaś dla polskich jedną w wysokości 500 zł i dziesięć po 50 zł. W losowaniu weźmie udział każdy, kto głosował w konkursie IDOL, niezależnie od tego czy w jego wersji regionalnej, centralnej czy międzynarodowej. Im więcej dany użytkownik oddał głosów, tym większa szansa na sukces w losowaniu.

IDOL to prowadzony przez Fundację Szansa dla Niewidomych od 1999 roku konkurs, w którym nasza społeczność przyznaje dyplomy i statuetki dla osób i instytucji w uznaniu ich prac i zasług na rzecz niewidomych w kilku kategoriach: IDOL ŚRODOWISKA, URZĄD, EDUKACJA, INSTYTUCJA/PLACÓWKA KULTURY/FIRMA, MEDIA. Dodatkowo, w ramach międzynarodowej konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND odbywa się głosowanie na FIRMĘ i PRODUKT ROKU. Od 2021 roku, w związku z 30-leciem Fundacji Szansa dla Niewidomych, zorganizowaliśmy także głosowanie na IDOLA ŚWIATOWEGO, które spośród kilkudziesięciu kandydatur z całego globu, zwyciężył Khomraj Sharma z Nepalu.

Serdecznie zapraszamy na transmisję z losowania – wtorek 2 listopada, godzina 15.00 na naszym Facebooku i YouTube

Accessibility Toolbar