SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARKIEM KALBARCZYKIEM PROMUJĄCE AUDIOBOOKA KSIĄŻKI „ICH TRZECIE OKO”

Szansa - Jesteśmy Razem

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARKIEM KALBARCZYKIEM PROMUJĄCE AUDIOBOOKA KSIĄŻKI „ICH TRZECIE OKO”

Fotografia przedstawia informacje dotyczące jutrzejszego spotkania autorskiego.

7 grudnia 2021 czyli już jutro odbędzie się spotkanie autorskie z Markiem Kalbarczykiem promujące audiobook drugiego wydania książki „Ich trzecie oko”. Wszystkich zainteresowanych  zapraszamy o godzinie 12 w sali Rezerwatu Archeologicznego Genius Loci na Ostrowie Tumskim przy ul. ks. Ignacego Posadzego 3 w Poznaniu. W wydarzeniu można wziąć udział również online, dołączając za pośrednictwem platformy Microsoft Teams lub transmisji udostępnionej w naszych mediach społecznościowych.

Link do spotkania Microsoft Teams: https://tinyurl.com/r7wwst9e

Zapraszając na spotkanie autorskie dotyczące premiery audiobooka nie sposób nie wspomnieć lektorze i samym autorze książki „Ich trzecie oko”.

Oto i oni!

Jerzy Zelnik, lektor książki „Ich trzecie oko” wybitny polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, scenarzysta małych form teatralnych (monodramów, etiud) i reżyser teatralny. W pamięci widzów zapisał się przede wszystkim rolą Ramzesa XIII w ekranizacji powieści Bolesława Prusa pt. „Faraon” (1965) w reżyserii Jerzego Kawalerowicza. Wcielił się w postać Zygmunta Augusta w serialu Królowa Bona (1980). Zagrał w trzech filmach Andrzeja Wajdy. Zasłynął jako tytułowy szlachetny prawnik Franciszek Murek w serialu Doktor Murek (1979) na podstawie powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza. Został odznaczony odznaką Zasłużony Działacz Kultury (1997) i Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Marek Kalbarczyk (twórca Fundacji Szansa dla Niewidomych, wieloletni Prezes, a od niedawna jej Honorowy Prezes) jest autorem blisko 60 książek. Są wśród nich podręczniki do matematyki, poradniki rehabilitacyjne, przewodniki turystyczne i książki beletrystyczne. Sam autor najbardziej ceni „Epilogi przywracające nadzieję” o jego przyjacielu, świętej pamięci niewidomym profesorze matematyko-fizyku Witoldzie Kondrackim, a także „Ich trzecie oko” – o życiu niewidomych, którzy przedzierają się przez trudną socjalistyczną codzienność, by wreszcie doczekać się normalnego kraju.

Zapraszamy do odwiedzenia i obserwowania naszej strony internetowej oraz profili
w mediach społecznościowych.

Strona internetowa: http://www.szansadlaniewidomych.org/

Facebook: https://www.facebook.com/Szansa

Instagram: https://www.instagram.com/szansadlaniewidomych/

Youtube: Fundacja Szansa dla Niewidomych – kanał oficjalny – YouTube

Projekt dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Accessibility Toolbar