„Kuźnia talentów!” – koncert piosenki oraz melodii polskiej w ramach programu „Wydarzenia artystyczne dla dzieci i młodzieży” – Konkurs muzyczny

Szansa - Jesteśmy Razem

Fundacja Szansa dla Niewidomych ma przyjemność zaprosić dzieci i młodzież do lat 18 do udziału w konkursie muzycznym pn. „Kuźnia talentów!”. Celem konkursu jest wyróżnienie najbardziej utalentowanych osób z niepełnosprawnością wzroku. Dzięki prezentacji młodych muzyków chcemy pokazać, że młodzi przedstawiciele środowiska niewidomych i słabowidzących są szczególnie utalentowani i zasługują na uznanie i podziw nie tylko w naszym środowisku, ale przez całe społeczeństwo.

Uczestnicy, którzy zakwalifikują się do drugiego etapu konkursu będą mieli okazję uczestniczyć w warsztatach wokalno-estradowych z ekspertem, który przygotuje ich do występu scenicznego. Finał konkursu, podczas którego wystąpią wszyscy Laureaci, odbędzie się 15 września 2022r. podczas ogólnopolskiej konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND 2022 w Warszawie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego podchodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Do pobrania:

Accessibility Toolbar