XVIII edycja REHA FOR THE BLIND IN POLAND (2020)

Szansa - Jesteśmy Razem

Zapraszamy na Światowe Spotkanie Niewidomych, Słabowidzących i ich Bliskich, które odbędzie się w ramach XVIII edycji Międzynarodowej Konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND w Warszawie w dniach 11-14 września br. Tematem przewodnim Konferencji jest „Wykształcenie i aktywność Twoją Szansą”. Wszystkich pragnących wziąć udział w Spotkaniu jako uczestnik w grupie zorganizowanej prosimy o kontakt z biurami wojewódzkimi Fundacji. Nasi beneficjenci pierwszego dnia Spotkania będą gościli w Pałacu Kultury i Nauki, drugiego w Pałacu i Centrum Nauki Kopernik. Trzeciego dnia odwiedzą okoliczne muzea, a czwartego uczelnie. Chętni wezmą też udział we Mszy Świętej w intencji niewidomych i słabowidzących oraz ich bliskich w niedzielę oraz manifestacji „My nie widzimy nic, a Wy – czy widzicie nas?” w poniedziałek.

Zapraszamy do zapoznania się z programem Konferencji:

  1. program w pliku pdf
  2. program skrócony (wersja audio)

Osoby zainteresowane wystawą „Świat Dotyku i Dźwięku” niebędące członkami grup beneficjentów zapraszamy w niedzielę do Centrum Nauki Kopernik od 12:00 do 18:00. Wstęp jest wolny.

Z związku z epidemią COVID-19, Fundacja dokłada wszelkich starań aby każdy mógł wziąć udział w tegorocznej Konferencji, dlatego zorganizowaliśmy transmisję internetową. Zachęcamy do rejestracji na stronie http://www.szansadlaniewidomych.org/index.php/reha-2020-online/, aby otrzymać link do wydarzenia i aktualne informacje.

W związku z panującą sytuacją epidemiczną, która zmienia się dynamicznie, bardzo prosimy o śledzenie aktualności dotyczących Konferencji na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku

Projekt „Wielkie Spotkanie Niewidomych, Słabowidzących i Wszystkich Niepełnosprawnych – REHA FOR THE BLIND® IN POLAND 2020” jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Accessibility Toolbar